MECZ
17.08.20 | 1. runda | Yana Morderger | Suzan Lamens | 7-5, 6-2 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Suzan Lamens | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yana Morderger | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40[BP] | ||
1-1 | Suzan Lamens | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yana Morderger | 2-1 | |
0-0, 0-15 | ||
2-2 | Suzan Lamens | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Yana Morderger | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Suzan Lamens | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
Yana Morderger | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-3 | Suzan Lamens | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yana Morderger | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Suzan Lamens | |
0-0 | ||
Yana Morderger | 6-5 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Suzan Lamens | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Yana Morderger | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
1-1 | Suzan Lamens | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yana Morderger | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Suzan Lamens | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Yana Morderger | 4-1 | |
0-0, 0-30, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
5-1 | Suzan Lamens | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Yana Morderger | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Yana Morderger vs. Suzan Lamens - Wzajemne mecze
04.11.20 | 2. runda | Suzan Lamens | Yana Morderger | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Ortisei | halowa |
17.08.20 | 1. runda | Yana Morderger | Suzan Lamens | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
06.08.18 | 1. runda | Yana Morderger | Suzan Lamens | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Koksijde | ceglana |
Yana Morderger form & Suzan Lamens form
Yana Morderger - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Victoria Mboko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Amandine Monnot | 7-65, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Louna Zoppas | 6-2, 7-69 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-64, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Kan | 0-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Dimitra Pavlou | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-72, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Oliwia Orlinska | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda | vs. Lisa Zaar | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Suzan Lamens - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
10.03.24 Finał | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
31.12.23 Klasyf. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-0, 3-0, Harmony Tan - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Haruka Kaji | 7-5, 6-78, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Sara Saito | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Mona Barthel | 6-77, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Viktorija Golubic | 5-7, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu |