MECZ
15.07.19 | 1. runda klasyf. | Yana Morderger | Klara Hajkova | 6-4, 7-63 | W25 Olomouc | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
16.04.99, 24 lat
16.04.99, 24 lat
Yana Morderger vs. Klara Hajkova - Wzajemne mecze
15.07.19 | 1. runda klasyf. | Yana Morderger | Klara Hajkova | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | W25 Olomouc | ceglana |
Yana Morderger form & Klara Hajkova form
Yana Morderger - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Victoria Mboko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Amandine Monnot | 7-65, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Louna Zoppas | 6-2, 7-69 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-64, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Kan | 0-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Dimitra Pavlou | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-72, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Oliwia Orlinska | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda | vs. Lisa Zaar | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Klara Hajkova - ostatnie mecze
W25 Frydek - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Chantal Skamlova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Jade Suvrijn | 7-5, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
03.12.19 Klasyf. | vs. Petra Sedlackova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Bianka Bekefi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
25.11.19 1. runda klasyf. | vs. Alena Fomina | 2-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Ortisei - halowa | ||||
29.10.19 1. runda | vs. Anja Wildgruber | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oslo - halowa | ||||
21.10.19 Klasyf. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lilla Plasek | 2-2, - Klara Hajkova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Chantal Skamlova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Nikola Novotna | 7-5, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Grodzisk - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 6-72, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Olomouc - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 7-5, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Lou Brouleau | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Amandine Cazeaux | 1-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Amandine Cazeaux | 4-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Santos | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Montemor - twarda | ||||
27.05.19 Klasyf. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Gothenburg - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Maria Manilova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Elin Vilen | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.01.19 2. runda | vs. Mirjam Bjorklund | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.19 1. runda | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.01.19 Klasyf. | vs. Feriel Mahbouli | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
03.12.18 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Lavickova | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Milovice - halowa | ||||
27.11.18 Klasyf. | vs. Monika Svobodova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.11.18 1. runda klasyf. | vs. Katerina Filip | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Telde - ceglana | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Catherine Chantraine | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
24.09.18 Klasyf. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu |