INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasia Detiuc vs. Yana Morderger - Wzajemne mecze
13.08.19 | Klasyf. | Anastasia Detiuc | Yana Morderger | 6-3, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | W25+H Leipzig | ceglana |
17.11.17 | Ćwierćfinał | Anastasia Detiuc | Yana Morderger | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | Heraklion | ceglana |
02.05.17 | 1. runda | Yana Morderger | Anastasia Detiuc | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Anastasia Detiuc form & Yana Morderger form
Anastasia Detiuc - ostatnie mecze
Nanchang - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Amina Anshba | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
03.05.22 1. runda | vs. Barbara Gatica | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Petra Mihokova | 1-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
01.05.22 Klasyf. | vs. Katerina Mandelikova | Katerina Mandelikova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
19.04.22 Klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Vlada Koval | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
24.01.22 2. runda klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
19.01.22 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.22 Klasyf. | vs. Yana Sizikova | 2-6, 7-62, 10-6 | szczegóły meczu | |
17.01.22 2. runda klasyf. | vs. Laura Vasilescu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Vanessa Epp | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 0-3, - Anastasia Detiuc - krecz | szczegóły meczu | |
14.09.21 Klasyf. | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Sonja Krtenova | 2-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.08.21 2. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Chramcova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.21 2. runda klasyf. | vs. Kristyna Tomajkova | 6-4, 1-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 2-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Chiara Scholl | 6-77, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Radom - ceglana | ||||
09.08.21 2. runda klasyf. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-71, 10-7 | szczegóły meczu | |
09.08.21 Klasyf. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-3, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
03.08.21 Klasyf. | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Karolina Novakova | 6-3, 3-0, Karolina Novakova - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
06.07.21 Klasyf. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Wroclaw - ceglana | ||||
01.07.21 3. runda | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.06.21 2. runda | vs. Anna Danilina | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu |
Yana Morderger - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Victoria Mboko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Amandine Monnot | 7-65, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Louna Zoppas | 6-2, 7-69 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-64, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Kan | 0-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Dimitra Pavlou | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-72, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Oliwia Orlinska | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
29.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda | vs. Lisa Zaar | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |