INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lou Adler vs. Yana Buchina - Wzajemne mecze
27.01.14 | Klasyf. | Yana Buchina | Lou Adler | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Tinajo | twarda |
Lou Adler form & Yana Buchina form
Lou Adler - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Didi Bredberg Canizares | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
03.11.20 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
26.10.20 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
29.07.20 1. runda | vs. Caroline Romeo | 7-65, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Ellen Allgurin | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.02.20 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.01.20 Ćwierćfinał | vs. Alice Tubello | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.20 2. runda | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
29.10.19 Klasyf. | vs. Akgul Amanmuradova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Irys Ekani | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Clermont - halowa | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Lara Salden | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Schena Benamar | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Meitar - twarda | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lina Glushko | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sajur - twarda | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Lina Glushko | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Koral Koldobski | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.19 1. runda | vs. Nicole Khirin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Chiswick - twarda | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Alicia Barnett | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Woking - twarda | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Oceane Dodin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Worthy Goldman | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.07.19 Klasyf. | vs. Camille Verden Anderson | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Palmela - twarda | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Tamara Curovic | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Myrtille Georges | 5-7, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - twarda | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Yana Buchina - ostatnie mecze
Copenhagen - ceglana | ||||
28.07.14 1. runda | vs. Lisa Ponomar | 0-1, - Yana Buchina - krecz | szczegóły meczu | |
Maaseik - ceglana | ||||
21.07.14 1. runda | vs. Natsumi Chimura | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Perigueux - ceglana | ||||
23.06.14 1. runda | vs. Florencia Molinero | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Montpellier - ceglana | ||||
16.06.14 Klasyf. | vs. Aranza Salut | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.06.14 1. runda | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
La Marsa - ceglana | ||||
02.06.14 1. runda | vs. Xenia Knoll | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.06.14 Klasyf. | vs. Rita Vilaca | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Grado - ceglana | ||||
26.05.14 1. runda klasyf. | vs. Sofia Mariotto | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.14 Klasyf. | vs. Tornado Alicia Black | 3-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.05.14 1. runda | vs. Anastasia Grymalska | 5-7, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tunis - ceglana | ||||
05.05.14 1. runda | vs. Anne Schaefer | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.05.14 1. runda klasyf. | vs. Tina Tehrani | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.05.14 Klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Namangan - twarda | ||||
21.04.14 2. runda | vs. Ekaterina Bychkova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.04.14 1. runda | vs. Guzal Yusupova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Karshi - twarda | ||||
14.04.14 1. runda | vs. Sarvinoz Saidhujaeva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.04.14 2. runda | vs. Naomi Broady | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Sao Paulo - ceglana | ||||
10.03.14 2. runda klasyf. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Campinas - ceglana | ||||
03.03.14 Klasyf. | vs. Marina Melnikova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.14 1. runda klasyf. | vs. Karina Venditti | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.14 2. runda klasyf. | vs. Marie Decamps | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tinajo - twarda | ||||
03.02.14 Półfinał | vs. Anna-Giulia Remondina | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.14 Ćwierćfinał | vs. Eleanor Dean | 5-7, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.02.14 1. runda | vs. Bernice Van De Velde | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.14 2. runda | vs. Hadley Berg | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tinajo - twarda | ||||
27.01.14 Klasyf. | vs. Lou Adler | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.01.14 1. runda | vs. Alice Savoretti | 6-73, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.01.14 2. runda | vs. Maria Sakkari | 2-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.01.14 2. runda klasyf. | vs. Maria Palhoto | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
Daytona Beach - ceglana | ||||
20.01.14 1. runda klasyf. | vs. Chiara Scholl | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu |