Japonia
02.11.91, 32 lat
02.11.91, 32 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Tajwan
13.10.99, 24 lat
13.10.99, 24 lat
Ai Kamiyoshihara vs. Ya Yun Pai - Wzajemne mecze
22.09.18 | 1. runda klasyf. | Ya Yun Pai | Ai Kamiyoshihara | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Anning | ceglana |
Ai Kamiyoshihara form & Ya Yun Pai form
Ai Kamiyoshihara - ostatnie mecze
Anning - ceglana | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Ya Yun Pai | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Anning - ceglana | ||||
19.09.18 2. runda | vs. Sowjanya Bavisetti | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Wanning Zhu | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.09.18 Klasyf. | vs. Xinlei Guan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Qian Er Qiu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kyoto - halowa | ||||
04.09.18 Klasyf. | vs. Eimi Friant | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
15.08.18 1. runda | vs. Seung-Yeon Hong | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.08.18 Klasyf. | vs. Dohee Yim | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Jooyeon Jeong | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Taipei - twarda | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Yi Tsen Cho | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Jakarta - twarda | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Bhuvana Kalva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sangju - halowa | ||||
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Sung Hee Kim | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
07.05.18 Klasyf. | vs. Maree Teiwa Casey | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. I-Hsuan Cho | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Avika Sagwal | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Yi Tsen Cho | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nishi Tama - twarda | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Satoko Sueno | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
29.01.18 Klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.18 2. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Carla D'Annunzio | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Makinohara - dywanowa | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Shiho Hisamatsu | 3-6, 6-2, 6-72 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Sujin Yoon | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.17 Klasyf. | vs. Sung Hee Kim | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.09.17 2. runda klasyf. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Hyejin Lee | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
25.07.17 1. runda | vs. Ling Zhang | 4-6, 0-2, - Ai Kamiyoshihara - krecz | szczegóły meczu | |
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Justine Leong | 2-0, Justine Leong - krecz | szczegóły meczu | |
24.07.17 Klasyf. | vs. Sheena Jade Masuda Karrasch | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Victoria - halowa | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Imani Graham | 4-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu |
Ya Yun Pai - ostatnie mecze
W25 Brisbane - twarda | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Roopa Bains | 3-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
W60 Darwin - twarda | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Osborne | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Taipei - twarda | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Jiaxi Lu | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hamamatsu - dywanowa | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Eimi Friant | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Anning - ceglana | ||||
27.09.18 Ćwierćfinał | vs. Xuliu Sun | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.18 2. runda | vs. I-Hsuan Cho | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.09.18 1. runda | vs. Ai Qi Chen | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.09.18 Klasyf. | vs. Xinrui Liu | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Ai Kamiyoshihara | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Anning - ceglana | ||||
17.09.18 1. runda | vs. Ziyue Sun | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Anning - ceglana | ||||
14.09.18 Półfinał | vs. Ziyue Sun | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.18 Ćwierćfinał | vs. Qianqian Zhao | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.18 2. runda | vs. Emily Bi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.18 1. runda | vs. Dan Ni Wang | 4-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
21.08.18 Klasyf. | vs. Sakura Hosogi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.08.18 2. runda klasyf. | vs. Sujin Yoon | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
15.08.18 1. runda | vs. Sung-Hee Han | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.08.18 Klasyf. | vs. Suhyun Lim | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.18 2. runda klasyf. | vs. Mi Jeong Kwon | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Sujin Yoon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Taipei - twarda | ||||
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Michiru Furuya | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
07.07.18 Klasyf. | vs. Kanami Tsuji | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
09.10.17 2. runda klasyf. | vs. Elaine Genovese | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
02.10.17 Klasyf. | vs. Katherine Ip | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.17 2. runda klasyf. | vs. Dolavee Tumthong | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Taipei - twarda | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Ting-Pei Chang | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.06.17 Klasyf. | vs. Eudice Wong Chong | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kaohsiung - twarda | ||||
22.06.16 1. runda | vs. Peangtarn Plipuech | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.06.16 1. runda klasyf. | vs. Ting-Pei Chang | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |