Ya-Hsuan Lee vs. Ulrikke Eikeri 26.05.2018

Ya-Hsuan Lee vs. Ulrikke Eikeri 26.05.2018 - Changwon - porównanie

MECZ

26.05.18PółfinałYa-Hsuan Lee Ulrikke Eikeri 6-1, 6-2 Republic of Korea Changwon twarda

STATYSTYKA MECZU

Ya-Hsuan LeeUlrikke Eikeri
1. podanie %27/55 (49%)32/44 (73%)
Punkty zdobyte z 1. podania21/27 (78%)15/32 (47%)
Punkty zdobyte z 2. podania15/28 (54%)3/12 (25%)
Zdobyte break-ball5/8 (63%)1/5 (20%)
Punkty zdobyte przez return26/44 (59%)19/55 (35%)
Zdobyte punkty – razem62/99 (63%)37/99 (37%)
Double foul12
Asy20

STATYSTYKA MECZU

1
Ya-Hsuan Lee Ya-Hsuan Lee serve0-0
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40
1-0Ulrikke Eikeri Ulrikke Eikeri serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
2-0Ulrikke Eikeri Ulrikke Eikeri serve
Ya-Hsuan Lee Ya-Hsuan Lee serve3-0
0-0, 30-40[BP]
3-1Ulrikke Eikeri Ulrikke Eikeri serve
4-1Ulrikke Eikeri Ulrikke Eikeri serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP]
Ya-Hsuan Lee Ya-Hsuan Lee serve5-1
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30
6-1
2
0-0Ulrikke Eikeri Ulrikke Eikeri serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
Ya-Hsuan Lee Ya-Hsuan Lee serve1-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
2-0Ulrikke Eikeri Ulrikke Eikeri serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40
Ya-Hsuan Lee Ya-Hsuan Lee serve2-1
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP]
2-2Ulrikke Eikeri Ulrikke Eikeri serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
3-2Ulrikke Eikeri Ulrikke Eikeri serve
Ya-Hsuan Lee Ya-Hsuan Lee serve5-2
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
6-2

Ya-Hsuan Lee
Tajwan
20.07.95, 23 lat




268
193
112076 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Norwegia
16.12.92, 25 lat




294
167
128445 $
Ulrikke Eikeri
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Ya-Hsuan Lee vs. Ulrikke Eikeri - Wzajemne mecze

26.05.18PółfinałYa-Hsuan LeeUlrikke Eikeri6-1, 6-2 szczegóły meczuRepublic of Korea Changwon twarda

Ya-Hsuan Lee - ostatnie mecze

Taipei (CHN) Taipei - dywanowa
12.11.18
Klasyf.
vs. Tereza Martincova3-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
11.11.18
1. runda klasyf.
vs. Ayano Shimizu6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
China Liuzhou - twarda
30.10.18
1. runda
vs. Anhelina Kalinina6-4, 3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
China Nanning - twarda
22.10.18
1. runda
vs. Xinyu Gao3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Australia Toowoomba - twarda
14.10.18
Półfinał
vs. Zoe Hives4-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
12.10.18
Ćwierćfinał
vs. Abbie Myers6-2, 6-71, 7-62 zwycięstwoszczegóły meczu
11.10.18
2. runda
vs. Olivia Tjandramulia6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
11.10.18
1. runda
vs. Marianna Zakarlyuk6-0, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Australia Brisbane - twarda
03.10.18
1. runda
vs. Naiktha Bains2-6, 6-74 porażkaszczegóły meczu
Australia Darwin - twarda
27.09.18
2. runda
vs. Haruka Kaji3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
26.09.18
1. runda
vs. Arina Rodionova6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Japan Tsukuba - twarda
23.08.18
2. runda
vs. Kai-Lin Zhang2-6, 0-3, - Ya-Hsuan Lee - kreczporażkaszczegóły meczu
22.08.18
1. runda
vs. Haruna Arakawa5-7, 6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Thailand Nonthaburi - twarda
15.08.18
2. runda
vs. Barbora Stefkova0-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
13.08.18
1. runda
vs. Karin Kennel6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Thailand Nonthaburi - twarda
09.08.18
Ćwierćfinał
vs. Xiyu Wang4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
08.08.18
2. runda
vs. Lou Brouleau6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
06.08.18
1. runda
vs. Dolavee Tumthong6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Thailand Nonthaburi - twarda
21.07.18
Finał
vs. Kai-Lin Zhang6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
20.07.18
Półfinał
vs. Miyu Kato6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
20.07.18
Ćwierćfinał
vs. Kaylah Mcphee6-4, 4-6, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
19.07.18
2. runda
vs. Shuyue Ma3-6, 6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
16.07.18
1. runda
vs. Ching-Wen Hsu5-0, Ching-Wen Hsu - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Daegu - twarda
21.06.18
2. runda
vs. Ching-Wen Hsu6-2, 3-6, 5-5, - Ya-Hsuan Lee - kreczporażkaszczegóły meczu
20.06.18
1. runda
vs. Yeong Won Jeong6-0, 6-72, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Gyeongsan - twarda
13.06.18
1. runda
vs. Kanako Morisaki3-5, - Ya-Hsuan Lee - kreczporażkaszczegóły meczu
Republic of Korea Sangju - halowa
10.06.18
Finał
vs. Ho Ching Wu5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
09.06.18
Półfinał
vs. Sunam Jeong6-2, 7-63 zwycięstwoszczegóły meczu
08.06.18
Ćwierćfinał
vs. Ayaka Okuno6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
07.06.18
2. runda
vs. Dan Ni Wang6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu

Ulrikke Eikeri - ostatnie mecze

USA Houston - twarda
10.11.18
1. runda klasyf.
vs. Sanaz Marand0-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
USA Las Vegas - twarda
07.11.18
1. runda
vs. Heather Watson3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
USA Tyler - twarda
31.10.18
1. runda
vs. Belinda Bencic1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
USA Macon - twarda
25.10.18
2. runda
vs. Veronica Cepede Royg1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
23.10.18
1. runda
vs. Sofya Zhuk6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Florence - twarda
18.10.18
2. runda
vs. Mari Osaka1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
17.10.18
1. runda
vs. Hayley Carter6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Stockton - twarda
03.10.18
1. runda
vs. Madison Brengle4-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
USA Templeton - twarda
27.09.18
2. runda
vs. Maria Sanchez3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
26.09.18
1. runda
vs. Maria Mateas4-6, 6-4, 7-65 zwycięstwoszczegóły meczu
Bulgaria Dobrich - ceglana
21.09.18
Ćwierćfinał
vs. Anna Bondar2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
20.09.18
2. runda
vs. Amina Anshba6-3, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
19.09.18
1. runda
vs. Georgia Andreea Craciun7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Bulgaria Varna - ceglana
15.09.18
Finał
vs. Georgia Andreea Craciun2-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
14.09.18
Półfinał
vs. Viktoria Kamenskaya6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
13.09.18
Ćwierćfinał
vs. Darya Astakhova6-4, 5-7, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
10.09.18
1. runda
vs. Melis Sezer6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
10.09.18
2. runda
vs. Andreea Mitu Andreea Mitu - nieobecny(a)/(i) zwycięstwoszczegóły meczu
Bulgaria Sofia - ceglana
07.09.18
Ćwierćfinał
vs. Katharina Hobgarski4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
06.09.18
2. runda
vs. Valeriya Strakhova7-68, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
04.09.18
1. runda
vs. Violetta Dominova6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Hungary Budapest - ceglana
27.08.18
1. runda
vs. Katarina Zavatska6-4, 4-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Spain Las Palmas - ceglana
17.08.18
Półfinał
vs. Basak Eraydin1-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
16.08.18
Ćwierćfinał
vs. Katharina Hobgarski6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
15.08.18
2. runda
vs. Irene Burillo Escorihuela3-6, 6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
14.08.18
1. runda
vs. Paula Arias Manjon6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Spain Las Palmas - ceglana
06.08.18
1. runda
vs. Mirjam Bjorklund2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Czech Republic Prague - ceglana
24.07.18
1. runda
vs. Iga Swiatek5-7, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Romania Bucharest - ceglana
14.07.18
1. runda klasyf.
vs. Paula Badosa Gibert0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Germany Versmold - ceglana
11.07.18
1. runda
vs. Carina Witthoeft3-6, 6-4, 3-6 porażkaszczegóły meczu
<