MECZ
07.06.18 | 2. runda | Ya-Hsuan Lee | Dan Ni Wang | 6-1, 6-2 | Sangju | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Ya-Hsuan Lee | Dan Ni Wang | |
1. podanie % | 21/54 (39%) | 21/47 (45%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/21 (71%) | 12/21 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 21/33 (64%) | 8/26 (31%) |
Zdobyte break-ball | 5/12 (42%) | 0/8 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/47 (57%) | 18/54 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/101 (62%) | 38/101 (38%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ya-Hsuan Lee | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Dan Ni Wang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ya-Hsuan Lee | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Dan Ni Wang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ya-Hsuan Lee | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Dan Ni Wang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ya-Hsuan Lee | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Dan Ni Wang | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ya-Hsuan Lee | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Dan Ni Wang | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ya-Hsuan Lee | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Dan Ni Wang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ya-Hsuan Lee | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Dan Ni Wang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ya-Hsuan Lee | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ya-Hsuan Lee vs. Dan Ni Wang - Wzajemne mecze
07.06.18 | 2. runda | Ya-Hsuan Lee | Dan Ni Wang | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Sangju | halowa |
Ya-Hsuan Lee form & Dan Ni Wang form
Ya-Hsuan Lee - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sara Saito | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.03.24 Klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eri Shimizu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Hinode - twarda | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Dabin Kim | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Emmanuelle Salas | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Tamira Paszek | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
08.10.23 Klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Quinn Gleason | 2-6, 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Yufei Ren | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nanchang - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
12.08.23 Półfinał | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Riko Kikawada | 1-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Yuyun Chen | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Yuna Ohashi | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Funa Kozaki | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tainan - ceglana | ||||
18.06.23 Finał | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.06.23 Półfinał | vs. Daria Lodikova | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Emma Van Poppel | 6-0, 4-0, Emma Van Poppel - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Destanee Aiava | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu |
Dan Ni Wang - ostatnie mecze
W25 Hong - twarda | ||||
30.12.19 1. runda klasyf. | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bhopal - twarda | ||||
19.11.19 1. runda | vs. Eri Hozumi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.11.19 Klasyf. | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Shreya Tatavarthy | 6-0, 7-61 | szczegóły meczu | |
W25 Gwalior - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 Klasyf. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ananyaa Bhargava | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Timea Babos | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Jiayu Xu | 5-7, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Zhuoma Ni Ma | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Mana Kawamura | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
02.09.19 Klasyf. | vs. Yuka Hosoki | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Yu-Ting Hsieh | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
18.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jiahui Chen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jiatian Qi | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Taipei - twarda | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Mai Minokoshi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 Klasyf. | vs. Ke Syuan Jhang | 6-3, 6-73, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Ulanqab - twarda | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Shanshan Guo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Junsai Wang | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Tianjin - twarda | ||||
01.07.19 Klasyf. | vs. Carol Zhao | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Naiman - twarda | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Jiatian Qi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Hengyang - twarda | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Maegan Manasse | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Wanning Zhu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Jiayun Zhu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Shenzhen - twarda | ||||
04.06.19 Klasyf. | vs. Chieh-Yu Hsu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Yi Liu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Wuhan - twarda | ||||
16.05.19 Ćwierćfinał | vs. Meiling Wang | 7-62, 1-6, - Dan Ni Wang - krecz | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Jiatian Qi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |