MECZ
10.11.19 | 1. runda klasyf. | Ya Hsin Lee | Naoko Eto | 6-0, 6-1 | Taipei | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Ya Hsin Lee | Naoko Eto | |
1. podanie % | 20/36 (56%) | 25/38 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/20 (85%) | 9/25 (36%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/16 (69%) | 5/13 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/38 (63%) | 8/36 (22%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/74 (70%) | 22/74 (30%) |
Double foul | 2 | 0 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Naoko Eto | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ya Hsin Lee | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Naoko Eto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ya Hsin Lee | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Naoko Eto | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ya Hsin Lee | 5-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Naoko Eto | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ya Hsin Lee | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Naoko Eto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ya Hsin Lee | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Naoko Eto | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ya Hsin Lee | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Naoko Eto | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
Tajwan
10.04.01, 22 lat
14773 $
10.04.01, 22 lat
14773 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ya Hsin Lee vs. Naoko Eto - Wzajemne mecze
10.11.19 | 1. runda klasyf. | Ya Hsin Lee | Naoko Eto | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Taipei | dywanowa |
Ya Hsin Lee form & Naoko Eto form
Ya Hsin Lee - ostatnie mecze
W15 Nakhon - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tainan - ceglana | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Pei-Chi Lee | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Li Hsin Lin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Tainan - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Monique Barry | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ye Eun Kim | 6-2, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Alisa Baranovska | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.02.23 1. runda | vs. Irina Balus | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.23 Klasyf. | vs. Fernanda Labrana | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Delia Gaillard | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.02.23 Ćwierćfinał | vs. Chiraz Bechri | 6-72, - Ya Hsin Lee - krecz | szczegóły meczu | |
11.02.23 2. runda | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
09.02.23 1. runda | vs. Marta Soriano Santiago | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.23 Klasyf. | vs. Ferdaous Bahri | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Selina Atay | 3-6, 6-2, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.02.23 Ćwierćfinał | vs. Cristiana Ferrando | 5-7, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
02.02.23 2. runda | vs. Fangzhou Liu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.02.23 1. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.01.23 Klasyf. | vs. Tanisha Kashyap | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Ferdaous Bahri | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Charlotte Keitel | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.22 Klasyf. | vs. Ewa Czapulak | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.10.22 Półfinał | vs. Sijia Wei | 3-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.10.22 Ćwierćfinał | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.10.22 2. runda | vs. Arabella Koller | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.10.22 1. runda | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.09.22 Klasyf. | vs. Han Shi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Naoko Eto - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nia Gelashvili | 5-7, 2-5, - Naoko Eto - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Celia Anson Sanchez | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Montreal - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Bronte Murgett | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Sara-Maria Calmuschi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Zynah Amber Salar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Brossard - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Isabella Marton | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Papamoa - twarda | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Carolann Delaunay | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.12.23 Klasyf. | vs. Yanni Liu | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Shannon Spencer | 1-6, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Wellington - twarda | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ashley Katz | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Milan Krish | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 2. runda klasyf. | vs. Wilva Chan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Laquisa Khan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Suana Tucakovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Nikol Palecek | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Ivana Milosevic | 6-1, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Amber Maatman | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
03.08.23 1. runda | vs. Anet Angelika Koskel | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Mariella Minetti | 6-1, 1-0, Mariella Minetti - krecz | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mimi Khreliats | 4-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ines Faltinger | 6-72, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Maya Bordereau | 6-3, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Tainan - ceglana | ||||
12.06.23 Klasyf. | vs. Yuyun Chen | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vierumaki - twarda | ||||
07.05.23 Klasyf. | vs. Milla Kotamaeki | 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Tilde Jagare | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Clara Nilsson | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Fukui - twarda | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Minori Ishida | 2-6, - Naoko Eto - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.04.23 1. runda klasyf. | vs. Liana Cammilleri | 2-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu |