Chiny
07.03.95, 29 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Kazachstan
26.03.00, 24 lat
Chiny
27.03.94, 30 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Chiny
10.06.99, 24 lat
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Xuliu Sun/Qianqian Zhao vs. Zhibek Kulambayeva/Yexin Ma - Wzajemne mecze
Xuliu Sun form & Zhibek Kulambayeva form
Xuliu Sun/Qianqian Zhao - ostatnie mecze
W15 Anning - ceglana |
23.09.19 1. runda | vs. Sakura Hondo/Ai Yamaguchi | 4-6, 6-2, 10-7 | | szczegóły meczu |
23.09.19 Finał | vs. Yuqi Sheng/Wushuang Zheng | 6-74, 5-7 | | szczegóły meczu |
23.09.19 Ćwierćfinał | vs. Si Qi Liu/Yidi Yang | 6-1, 6-4 | | szczegóły meczu |
23.09.19 Półfinał | vs. Jiaxi Lu/Dan Ni Wang | 6-3, 6-1 | | szczegóły meczu |
W25 Hengyang - twarda |
10.06.19 Półfinał | vs. Siqi Cao/Meiqi Guo | 7-62, 2-6, 11-9 | | szczegóły meczu |
10.06.19 Finał | vs. Xiaodi You/Ying Zhang | 1-6, 0-6 | | szczegóły meczu |
10.06.19 1. runda | vs. Chang Liu/Jiaxi Lu | 6-4, 7-5 | | szczegóły meczu |
10.06.19 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Nefedova/Dan Ni Wang | 6-1, 7-63 | | szczegóły meczu |
W25 Luzhou - twarda |
27.05.19 Ćwierćfinał | vs. Miyabi Inoue/Mai Minokoshi | 6-4, 6-4 | | szczegóły meczu |
27.05.19 1. runda | vs. Shanshan Guo/Ziyue Sun | 6-4, 6-4 | | szczegóły meczu |
27.05.19 Półfinał | vs. Shuo Feng/Fang Ying Xun | 7-69, 3-6, 8-10 | | szczegóły meczu |
W15 Xiamen - twarda |
18.03.19 Półfinał | vs. Sofia Shapatava/Jiaqi Wang | 6-3, 6-2 | | szczegóły meczu |
18.03.19 Finał | vs. Qianhui Tang/Ying Zhang | 6-4, 6-4 | | szczegóły meczu |
18.03.19 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva/Yexin Ma | 6-4, 6-4 | | szczegóły meczu |
18.03.19 Ćwierćfinał | vs. Xinyu Cai/Meiting Liu | 6-2, 7-67 | | szczegóły meczu |
W15 Nanchang - ceglana |
04.03.19 1. runda | vs. Zhima Du/Yexin Ma | 6-1, 6-1 | | szczegóły meczu |
04.03.19 Ćwierćfinał | vs. Siqi Cao/Meiqi Guo | 6-74, 1-6 | | szczegóły meczu |
W15 Nanchang - ceglana |
18.02.19 Półfinał | vs. Eudice Wong Chong/Dabin Kim | 4-6, 1-6 | | szczegóły meczu |
18.02.19 1. runda | vs. Jiahui Chen/Ziyue Sun | 6-78, 6-2, 10-7 | | szczegóły meczu |
18.02.19 Ćwierćfinał | vs. Mei Yamaguchi/Qian Yang | 6-3, 6-1 | | szczegóły meczu |
Nanning - twarda |
22.10.18 1. runda | vs. So-Ra Lee/Nudnida Luangnam | 4-6, 1-6 | | szczegóły meczu |
Suzhou - twarda |
15.10.18 1. runda | vs. Luksika Kumkhum/Peangtarn Plipuech | 0-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
Anning - ceglana |
24.09.18 Finał | vs. I-Hsuan Cho/Yi Tsen Cho | 6-4, 3-6, 10-6 | | szczegóły meczu |
24.09.18 1. runda | vs. Chloe Isabella Tsang/Dan Ni Wang | 6-3, 6-1 | | szczegóły meczu |
24.09.18 Ćwierćfinał | vs. Zhima Du/Shou Na Mu | 6-3, 6-2 | | szczegóły meczu |
24.09.18 Półfinał | vs. Zhuoma Ni Ma/Youmi Zhuoma | 2-6, 6-1, 10-2 | | szczegóły meczu |
Guiyang - twarda |
13.08.18 1. runda | vs. Miyabi Inoue/Haruka Kaji | 6-74, 1-6 | | szczegóły meczu |
Tianjin - twarda |
09.07.18 1. runda | vs. Jing-Jing Lu/Xiaodi You | 1-6, 6-74 | | szczegóły meczu |
Naiman - twarda |
02.07.18 1. runda | vs. Rutuja Bhosale/Shilin Xu | 1-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
Changsha - twarda |
04.06.18 1. runda | vs. Yanni Liu/Zhanlan Wei | 6-2, 6-2 | | szczegóły meczu |
Zhibek Kulambayeva/Yexin Ma - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana |
01.02.20 Finał | vs. Ayaka Okuno/Julyette Steur | 6-4, 1-6, 10-4 | | szczegóły meczu |
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Ovcharenko/Nikita Uberoi | 6-1, 6-3 | | szczegóły meczu |
31.01.20 Półfinał | vs. Georgia Andreea Craciun/Andreea Rosca | 2-6, 7-63, 10-2 | | szczegóły meczu |
30.01.20 1. runda | vs. Gebriela Mihaylova/Sabrina Rittberger | 6-2, 6-2 | | szczegóły meczu |
W15 Antalya - ceglana |
22.01.20 1. runda | vs. Nana Kawagishi/Honoka Kobayashi | 2-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
W15 Antalya - ceglana |
18.01.20 Finał | vs. Ksenia Laskutova/Anna Ureke | 6-4, 6-2 | | szczegóły meczu |
17.01.20 Półfinał | vs. Silvia Njiric/Nina Potocnik | 1-6, 6-4, 10-5 | | szczegóły meczu |
16.01.20 Ćwierćfinał | vs. Jiangxue Han/Yixuan Li | 7-5, 6-3 | | szczegóły meczu |
14.01.20 1. runda | vs. Nana Kawagishi/Honoka Kobayashi | 6-2, 6-3 | | szczegóły meczu |
W15 Hua - twarda |
14.10.19 Ćwierćfinał | vs. Yeon Woo Ku/Nikita Uberoi | 3-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
14.10.19 1. runda | vs. Shiho Akita/Ayumi Koshiishi | 6-1, 7-68 | | szczegóły meczu |
W15 Hua - twarda |
07.10.19 1. runda | vs. Hurricane Tyra Black/Lunda Kumhom | 6-2, 6-3 | | szczegóły meczu |
07.10.19 Ćwierćfinał | vs. Tamachan Momkoonthod/Watsachol Sawatdee | 6-2, 6-1 | | szczegóły meczu |
07.10.19 Półfinał | vs. Patcharin Cheapchadej/Punnin Kovapitukted | 6-72, 6-3, 4-10 | | szczegóły meczu |
W15 Anning - ceglana |
23.09.19 Ćwierćfinał | vs. Jiaxi Lu/Dan Ni Wang | 2-6, 6-1, 5-10 | | szczegóły meczu |
23.09.19 1. runda | vs. Ziyi Yang/Yuxin Zhang | 6-1, 6-1 | | szczegóły meczu |
W15 Anning - ceglana |
16.09.19 Ćwierćfinał | vs. Ayaka Okuno/Holly Verner | 6-2, 3-6, 4-10 | | szczegóły meczu |
16.09.19 1. runda | vs. Hongding Dong/Jiaying He | 0-6, 6-1, 10-6 | | szczegóły meczu |
W15 Anning - ceglana |
09.09.19 Finał | vs. Si Qi Liu/Yuqi Sheng | 6-4, 6-3 | | szczegóły meczu |
09.09.19 1. runda | vs. Hongding Dong/Jiaying He | 6-2, 6-4 | | szczegóły meczu |
09.09.19 Ćwierćfinał | vs. Mana Kawamura/Funa Kozaki | 2-6, 6-1, 10-8 | | szczegóły meczu |
09.09.19 Półfinał | vs. Siqi Cao/Meiqi Guo | 6-3, 0-6, 10-6 | | szczegóły meczu |
W15 Xiamen - twarda |
18.03.19 1. runda | vs. Xuliu Sun/Qianqian Zhao | 4-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
W15 Antalya - ceglana |
28.01.19 1. runda | vs. Haruna Arakawa/Doga Turkmen | - Zhibek Kulambayeva/Yexin Ma - nieobecny(a)/(i) | | szczegóły meczu |
W15 Antalya - ceglana |
14.01.19 Półfinał | vs. Vlada Ekshibarova/Julia Stamatova | 6-3, 5-7, 6-10 | | szczegóły meczu |
14.01.19 1. runda | vs. Qianxin Kong/Zeynep Naz Ozturk | 6-3, 6-0 | | szczegóły meczu |
14.01.19 Ćwierćfinał | vs. Diana Demidova/Liubov Demidova | 6-2, 6-3 | | szczegóły meczu |
Jakarta - twarda |
16.07.18 Ćwierćfinał | vs. Sai Chamarthi/Rishika Sunkara | 6-2, 6-2 | | szczegóły meczu |
16.07.18 Półfinał | vs. Mana Ayukawa/Zeel Desai | 6-78, 5-7 | | szczegóły meczu |
16.07.18 1. runda | vs. Suzuho Oshino/Yuqi Sheng | 3-6, 6-3, 14-12 | | szczegóły meczu |