MECZ
14.09.17 | 2. runda | Xuliu Sun | Fang Ying Xun | 2-6, 6-3, 6-4 | Guiyang | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Xuliu Sun | Fang Ying Xun | |
1. podanie % | 69/106 (65%) | 46/75 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 44/69 (64%) | 28/46 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/37 (51%) | 18/29 (62%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 4/10 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/75 (39%) | 43/106 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 92/181 (51%) | 89/181 (49%) |
Double foul | 4 | 1 |
Asy | 0 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Xuliu Sun vs. Fang Ying Xun - Wzajemne mecze
28.05.18 | 1. runda | Xuliu Sun | Fang Ying Xun | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Luzhou | twarda |
14.04.18 | 1. runda klasyf. | Fang Ying Xun | Xuliu Sun | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Zhengzhou | twarda |
27.02.18 | 1. runda | Xuliu Sun | Fang Ying Xun | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Xiamen | twarda |
14.09.17 | 2. runda | Xuliu Sun | Fang Ying Xun | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Guiyang | twarda |
09.08.16 | 1. runda | Fang Ying Xun | Xuliu Sun | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | Naiman | halowa |
23.06.14 | 2. runda klasyf. | Fang Ying Xun | Xuliu Sun | 6-4, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | Xi'An | twarda |
Xuliu Sun form & Fang Ying Xun form
Xuliu Sun - ostatnie mecze
Australian Open - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Eri Hozumi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liuzhou - twarda | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Fangzhou Liu | 0-6, - Xuliu Sun - krecz | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 7-5, Valeria Savinykh - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
22.10.19 Klasyf. | vs. Ying Zhang | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | |
W100 Suzhou - twarda | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Fangzhou Liu | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
29.09.19 Finał | vs. Wushuang Zheng | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.09.19 Półfinał | vs. Yexin Ma | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Jiaxi Lu | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Holly Verner | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Qianqian Zhao | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
07.09.19 1. runda klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Changsha - ceglana | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Xinyun Han | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Shanshan Guo | 6-2, 2-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Kwan Yau Ng | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
24.08.19 Półfinał | vs. Aleksandrina Naydenova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Ziyue Sun | 6-4, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Amy Zhu | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Jia Qi Kang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Ziyi Yang | 6-3, 6-76, 10-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Min Liu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Siqi Cao | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Xinyi Chen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Qujing - halowa | ||||
20.07.19 Półfinał | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Erika Sema | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Fang Ying Xun - ostatnie mecze
W15 Kuala - twarda | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-0, Meiqi Guo - krecz | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Mio Mushika | 6-3, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Saki Imamura | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Naho Sato | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Wenfei Yu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Na Dong | 6-0, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Harriet Dart | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Ying Zhang | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Shenzhen - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jiayou Li | 4-6, 1-2, - Fang Ying Xun - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Fang An Lin | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Aitiyaguli Aixirefu | 2-6, 6-1, 1-0, Aitiyaguli Aixirefu - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Yu Chen | 3-6, - Fang Ying Xun - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Luzhou - twarda | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Xiaodi You | 0-5, - Fang Ying Xun - krecz | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Jiangxue Han | 6-1, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Yu Chen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
28.03.23 Klasyf. | vs. Sohyun Park | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Yanni Liu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |