MECZ
12.07.17 | 2. runda | Xinyu Gao | Qiu Yu Ye | 6-4, 5-7, 6-4 | Naiman | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Xinyu Gao | Qiu Yu Ye | |
1. podanie % | 81/117 (69%) | 74/116 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 48/81 (59%) | 44/74 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 22/36 (61%) | 22/42 (52%) |
Zdobyte break-ball | 5/14 (36%) | 4/13 (31%) |
Punkty zdobyte przez return | 50/116 (43%) | 47/117 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 120/233 (52%) | 113/233 (48%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Xinyu Gao vs. Qiu Yu Ye - Wzajemne mecze
01.03.18 | 2. runda | Xinyu Gao | Qiu Yu Ye | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | Xiamen | twarda |
12.07.17 | 2. runda | Xinyu Gao | Qiu Yu Ye | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | Naiman | twarda |
19.05.17 | Ćwierćfinał | Xinyu Gao | Qiu Yu Ye | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Qujing | twarda |
12.09.16 | 2. runda klasyf. | Xinyu Gao | Qiu Yu Ye | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Zhuhai | twarda |
25.05.15 | 1. runda | Xinyu Gao | Qiu Yu Ye | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Xuzhou | twarda |
Xinyu Gao form & Qiu Yu Ye form
Xinyu Gao - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
17.03.24 Finał | vs. Maya Joint | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Solana Sierra | 6-74, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 3. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
10.03.24 Finał | vs. Victoria Rodriguez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Elvina Kalieva | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.03.24 3. runda | vs. Victoria Hu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-63, 2-1, Emilie Lindh Gallagher - krecz | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Alina Charaeva | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Alina Charaeva | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 6-1, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Alice Rame | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Daria Khomutsianskaya | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Arina Rodionova | 7-61, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Valeria Savinykh | 5-7, 2-4, - Xinyu Gao - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Fangzhou Liu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Qiu Yu Ye - ostatnie mecze
Australian Open - twarda | ||||
05.12.19 1. runda | vs. Junri Namigata | 2-3, - Qiu Yu Ye - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Shenzhen - twarda | ||||
06.06.19 2. runda | vs. Maegan Manasse | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Fangzhou Liu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.06.19 Klasyf. | vs. Siqi Cao | 6-2, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Qian Yang | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Luzhou - twarda | ||||
31.05.19 Ćwierćfinał | vs. Hanyu Guo | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.05.19 2. runda | vs. Shanshan Guo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.05.19 1. runda | vs. Mai Minokoshi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Wuhan - twarda | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Ziyue Sun | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Yuxin Zhang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.05.19 Klasyf. | vs. Si Qi Liu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Luan - twarda | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Ziyue Sun | 6-2, 6-73, 7-10 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Yidi Yang | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nanchang - ceglana | ||||
27.02.19 1. runda | vs. Mana Kawamura | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nanchang - ceglana | ||||
19.02.19 1. runda | vs. Yidi Yang | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen - twarda | ||||
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Xiaodi You | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Liuzhou - twarda | ||||
31.10.18 1. runda | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.18 Klasyf. | vs. Jia Qi Kang | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.10.18 2. runda klasyf. | vs. Chengyiyi Yuan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Jiahui Chen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nanning - twarda | ||||
24.10.18 1. runda | vs. Chengyiyi Yuan | 1-4, - Qiu Yu Ye - krecz | szczegóły meczu | |
21.10.18 Klasyf. | vs. Ji-Hee Choi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Mei Xu Wu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Suzhou - twarda | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Haruka Kaji | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Guiyang - twarda | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Yue Yuan | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Jinan - twarda | ||||
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Siqi Cao | 3-6, 1-1, - Qiu Yu Ye - krecz | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Naiktha Bains | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tianjin - twarda | ||||
11.07.18 2. runda | vs. Fangzhou Liu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.18 1. runda | vs. Ao Gai | 7-5, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
Changsha - twarda | ||||
04.06.18 1. runda | vs. Jing-Jing Lu | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu |