Serbia
24.02.97, 27 lat
24.02.97, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Jelena Lukic vs. Xiaoxi Zhao - Wzajemne mecze
16.11.15 | 1. runda | Xiaoxi Zhao | Jelena Lukic | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | El Kantaoui | twarda |
Jelena Lukic form & Xiaoxi Zhao form
Jelena Lukic - ostatnie mecze
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Jovana Babic | 3-6, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
02.07.19 Klasyf. | vs. Satsuki Takamura | 7-65, 6-74, 7-10 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
06.06.19 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.19 Klasyf. | vs. Noka Juric | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Marina Blagojevic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
09.07.18 Klasyf. | vs. Kiara Cvetkovic | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Tina Vlajic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Renata Ivandic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
06.07.18 Ćwierćfinał | vs. Victoria Kan | 6-3, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.07.18 2. runda | vs. Satsuki Takamura | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.07.18 1. runda | vs. Sofya Golubovskaya | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.07.18 Klasyf. | vs. Bianca Behulova | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Tara Damnjanovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Tamara Malesevic | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
28.05.18 Klasyf. | vs. Ani Vangelova | 6-3, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Stankovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | - | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Domenika Turkovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
07.06.17 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Petra Maria Kerdikova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.06.17 Klasyf. | vs. Pia Cuk | 2-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Simona Heinova | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Marija Elenova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
16.07.16 Półfinał | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.07.16 Ćwierćfinał | vs. Tamara Curovic | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.07.16 2. runda | vs. Britt Geukens | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.07.16 1. runda | vs. Huliya Esen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Xiaoxi Zhao - ostatnie mecze
Hua Hin - twarda | ||||
12.09.17 2. runda | vs. Chin-Wei Chan | - Xiaoxi Zhao - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
11.09.17 1. runda | vs. Hsin-Yuan Shih | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
06.09.17 2. runda | vs. Na-Ri Kim | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.09.17 1. runda | vs. Siqi Cao | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
30.08.17 1. runda | vs. Jeongyun Lee | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
02.08.17 1. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
27.07.17 2. runda | vs. Pei Hsuan Chen | 4-6, 0-2, - Xiaoxi Zhao - krecz | szczegóły meczu | |
25.07.17 1. runda | vs. Valentina Lia | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
21.07.17 Ćwierćfinał | vs. Mayar Sherif | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.07.17 2. runda | vs. Elyse Lavender | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.07.17 1. runda | vs. Andjela Novcic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cantanhede - dywanowa | ||||
10.07.17 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Amarante - twarda | ||||
06.07.17 2. runda | vs. Lara Michel | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.07.17 1. runda | vs. Arabela Fernandez-Rabener | 6-2, 3-6, 7-67 | szczegóły meczu | |
Anning - ceglana | ||||
24.06.17 Półfinał | vs. Youmi Zhuoma | 6-4, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.06.17 2. runda | vs. Jiatian Qi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.06.17 Ćwierćfinał | vs. Zhuoma Ni Ma | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.06.17 1. runda | vs. Dan Ni Wang | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Aurangabad - ceglana | ||||
08.06.17 Ćwierćfinał | vs. Nidhi Chilumula | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.06.17 2. runda | vs. Snehal Mane | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.06.17 1. runda | vs. Rishika Sunkara | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Luan - twarda | ||||
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Qujing - twarda | ||||
16.05.17 2. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.05.17 1. runda | vs. Qianhui Tang | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Yuxi - twarda | ||||
09.05.17 1. runda | vs. Xuliu Sun | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nanning - twarda | ||||
10.04.17 2. runda klasyf. | vs. Zhou Mingjun | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Quanzhou - twarda | ||||
27.03.17 Klasyf. | vs. Mai Minokoshi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Wanyuanyun Jin | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Shangqing Yang | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
02.01.17 1. runda klasyf. | vs. Ayano Shimizu | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu |