MECZ
26.05.14 | 2. runda | Xenia Knoll | Valeriya Solovyeva | 3-6, 6-4, 6-2 | Moscow | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Xenia Knoll vs. Valeriya Solovyeva - Wzajemne mecze
26.05.14 | 2. runda | Xenia Knoll | Valeriya Solovyeva | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Moscow | ceglana |
Xenia Knoll form & Valeriya Solovyeva form
Xenia Knoll - ostatnie mecze
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Sofya Lansere | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Andrezieux - halowa | ||||
06.10.19 Finał | vs. Manon Leonard | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.10.19 Półfinał | vs. Alice Rame | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Lucie Wargnier | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Tiffany William | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Clermont - halowa | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. Justine Lespes | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
11.09.19 2. runda | vs. Carole Monnet | 6-0, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.09.19 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Simona Waltert | 3-6, 7-66, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Fiona Ganz | 1-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
26.08.19 Klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 1-3, - Xenia Knoll - krecz | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anais Gabriel | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.19 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.03.19 2. runda | vs. Ksenia Palkina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.19 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.19 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
06.02.19 1. runda | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
23.01.19 2. runda | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.01.19 1. runda | vs. Anita Wagner | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
29.11.18 Ćwierćfinał | vs. Federica Bilardo | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.11.18 2. runda | vs. Sihem Bellahouel | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.18 1. runda | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
13.11.18 1. runda | vs. Moni Potrc | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.18 2. runda | vs. Tamara Malesevic | - | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
11.11.18 Półfinał | vs. Darya Astakhova | 3-6, - Xenia Knoll - krecz | szczegóły meczu | |
10.11.18 Ćwierćfinał | vs. Elina Nepliy | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |
Valeriya Solovyeva - ostatnie mecze
Contrexeville - ceglana | ||||
10.07.18 Klasyf. | vs. Mandy Minella | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. An-Sophie Mestach | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Claudia Coppola | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
03.07.18 1. runda | vs. Julia Terziyska | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
02.07.18 Klasyf. | vs. Camila Giangreco Campiz | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.07.18 2. runda klasyf. | vs. Katharina Hering | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Vaihingen - ceglana | ||||
26.06.18 Klasyf. | vs. Alexandra Panova | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.06.18 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Mercedes Aristegui | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.06.18 Klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
10.06.18 Półfinał | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.06.18 Ćwierćfinał | vs. Amina Anshba | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.06.18 2. runda | vs. Maia Lumsden | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.06.18 1. runda | vs. Luisa Pelayo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
30.05.18 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
26.04.18 2. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.18 1. runda | vs. Shilin Xu | 6-0, 3-1, Shilin Xu - krecz | szczegóły meczu | |
23.04.18 Klasyf. | vs. Tiffany William | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
19.04.18 2. runda | vs. Tereza Mrdeza | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.04.18 1. runda | vs. Vivien Juhaszova | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.04.18 Klasyf. | vs. Claudia Giovine | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
10.04.18 Klasyf. | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 2-3, - Valeriya Solovyeva - krecz | szczegóły meczu | |
10.04.18 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
05.04.18 2. runda | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.04.18 1. runda | vs. Chiara Scholl | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.04.18 Klasyf. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.04.18 2. runda klasyf. | vs. Juliette Colard | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
27.03.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Grymalska | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
20.03.18 2. runda klasyf. | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
13.03.18 1. runda klasyf. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |