INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Xenia Knoll vs. Denisa Satralova - Wzajemne mecze
21.01.13 | 1. runda | Xenia Knoll | Denisa Satralova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Xenia Knoll form & Denisa Satralova form
Xenia Knoll - ostatnie mecze
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Sofya Lansere | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Andrezieux - halowa | ||||
06.10.19 Finał | vs. Manon Leonard | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.10.19 Półfinał | vs. Alice Rame | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Lucie Wargnier | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Tiffany William | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Clermont - halowa | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. Justine Lespes | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
11.09.19 2. runda | vs. Carole Monnet | 6-0, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.09.19 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Simona Waltert | 3-6, 7-66, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Fiona Ganz | 1-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anais Gabriel | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 1-3, - Xenia Knoll - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.19 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.03.19 2. runda | vs. Ksenia Palkina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.19 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.19 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
06.02.19 1. runda | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
23.01.19 2. runda | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.01.19 1. runda | vs. Anita Wagner | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
29.11.18 Ćwierćfinał | vs. Federica Bilardo | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.11.18 2. runda | vs. Sihem Bellahouel | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.18 1. runda | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
13.11.18 2. runda | vs. Tamara Malesevic | - | szczegóły meczu | |
13.11.18 1. runda | vs. Moni Potrc | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
11.11.18 Półfinał | vs. Darya Astakhova | 3-6, - Xenia Knoll - krecz | szczegóły meczu | |
10.11.18 Ćwierćfinał | vs. Elina Nepliy | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |
Denisa Satralova - ostatnie mecze
Prague - ceglana | ||||
29.08.20 1. runda | vs. Katharina Gerlach | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.20 2. runda klasyf. | vs. Stefanie Voegele | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.20 1. runda klasyf. | vs. Xinyun Han | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
16.10.19 2. runda | vs. Elena Rybakina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda | vs. Mandy Minella | 6-77, 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ysaline Bonaventure | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
23.09.19 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Kirsten Flipkens | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Petra Kvitova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.19 Klasyf. | vs. Priscilla Hon | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.08.19 2. runda klasyf. | vs. Ankita Raina | 6-75, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Reese Brantmeier | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
28.07.19 Finał | vs. Tamara Korpatsch | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.19 Półfinał | vs. Anastasia Zarycka | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.07.19 Ćwierćfinał | vs. Veronica Cepede Royg | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.07.19 2. runda | vs. Sara Cakarevic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Kimberley Zimmermann | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Ipek Soylu | 6-4, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Monika Kilnarova | 6-1, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Anna Siskova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Stare - ceglana | ||||
23.06.19 Finał | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.06.19 Półfinał | vs. Alexandra Cadantu | 6-4, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.06.19 Ćwierćfinał | vs. Olga Govortsova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.06.19 2. runda | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.05.19 1. runda klasyf. | vs. Kristina Kucova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
16.05.19 1. runda | vs. Misaki Doi | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Christina Mchale | 2-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu |