MECZ
02.11.15 | 1. runda | Xenia Knoll | Chloe Paquet | 6-4, 6-3 | Nantes | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Xenia Knoll | Chloe Paquet | |
1. podanie % | 31/59 (53%) | 42/59 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/31 (61%) | 23/42 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/28 (64%) | 8/17 (47%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 1/7 (14%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/59 (47%) | 22/59 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/118 (55%) | 53/118 (45%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Xenia Knoll vs. Chloe Paquet - Wzajemne mecze
15.07.17 | 1. runda klasyf. | Xenia Knoll | Chloe Paquet | 0-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Gstaad | ceglana |
02.11.15 | 1. runda | Xenia Knoll | Chloe Paquet | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Nantes | halowa |
Xenia Knoll form & Chloe Paquet form
Xenia Knoll - ostatnie mecze
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Sofya Lansere | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Andrezieux - halowa | ||||
06.10.19 Finał | vs. Manon Leonard | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.10.19 Półfinał | vs. Alice Rame | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Lucie Wargnier | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Tiffany William | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Clermont - halowa | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. Justine Lespes | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
11.09.19 2. runda | vs. Carole Monnet | 6-0, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.09.19 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Simona Waltert | 3-6, 7-66, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Fiona Ganz | 1-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anais Gabriel | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 1-3, - Xenia Knoll - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.19 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.03.19 2. runda | vs. Ksenia Palkina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.19 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.19 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
06.02.19 1. runda | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
23.01.19 2. runda | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.01.19 1. runda | vs. Anita Wagner | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
29.11.18 Ćwierćfinał | vs. Federica Bilardo | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.11.18 2. runda | vs. Sihem Bellahouel | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.18 1. runda | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
13.11.18 1. runda | vs. Moni Potrc | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.18 2. runda | vs. Tamara Malesevic | - | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
11.11.18 Półfinał | vs. Darya Astakhova | 3-6, - Xenia Knoll - krecz | szczegóły meczu | |
10.11.18 Ćwierćfinał | vs. Elina Nepliy | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |
Chloe Paquet - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Liv Hovde | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Alina Korneeva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 Klasyf. | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Destanee Aiava | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Carole Monnet | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Sakura Hosogi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Suhitha Maruri | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
10.12.23 Finał | vs. Clara Burel | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Półfinał | vs. Cristina Bucsa | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Elisabetta Cocciaretto | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Alize Cornet | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Kaia Kanepi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Tamira Paszek | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Xinyu Gao | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Renata Jamrichova | 5-7, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Tamira Paszek | 1-6, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Lesya Tsurenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Sachia Vickery | 6-74, 6-3, 2-0, Sachia Vickery - krecz | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Simona Waltert | 0-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Kaja Juvan | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |