MECZ
17.10.20 | Półfinał | Weronika Falkowska | Ivonne Cavalle-Reimers | 6-3, 7-63 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Weronika Falkowska | Ivonne Cavalle-Reimers | |
1. podanie % | 46/71 (65%) | 70/82 (85%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/46 (57%) | 33/70 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/25 (48%) | 3/12 (25%) |
Zdobyte break-ball | 7/17 (41%) | 6/11 (55%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/82 (56%) | 33/71 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 84/153 (55%) | 69/153 (45%) |
Double foul | 7 | 1 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Weronika Falkowska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Weronika Falkowska | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Weronika Falkowska | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Weronika Falkowska | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Weronika Falkowska | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Weronika Falkowska | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Weronika Falkowska | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Weronika Falkowska | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Weronika Falkowska | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Weronika Falkowska | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Weronika Falkowska | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-6 | Ivonne Cavalle-Reimers | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Weronika Falkowska vs. Ivonne Cavalle-Reimers - Wzajemne mecze
14.04.22 | 2. runda | Weronika Falkowska | Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W25+H Calvi | twarda |
17.10.20 | Półfinał | Weronika Falkowska | Ivonne Cavalle-Reimers | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Weronika Falkowska form & Ivonne Cavalle-Reimers form
Weronika Falkowska - ostatnie mecze
W35 Solarino - dywanowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. En Shuo Liang | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Cadence Brace | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Matilde Jorge | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Carole Monnet | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Vivian Wolff | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Tena Lukas | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
20.07.23 3. runda | vs. Alexandra Cadantu | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Alice Rame | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
06.07.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Victoria Mboko | 6-2, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
10.06.23 Finał | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Półfinał | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.06.23 Ćwierćfinał | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.06.23 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Ivonne Cavalle-Reimers - ostatnie mecze
W50 Porto - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Teresa Franco Dias | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Miriana Tona | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.12.23 1. runda | vs. Shana Martin Mao | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
11.12.23 1. runda | vs. Jessie Aney | 6-1, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Fanny Stollar | 6-4, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Federica Bilardo | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Barbora Palicova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Polina Leykina | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Jana Fett | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Caroline Romeo | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Eva Lys | 6-4, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tauste - twarda | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Martha Matoula | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |