INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Fiona Ganz vs. Weronika Falkowska - Wzajemne mecze
14.11.18 | 1. runda | Fiona Ganz | Weronika Falkowska | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Fiona Ganz form & Weronika Falkowska form
Fiona Ganz - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Camilla Gennaro | 2-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Veronika Podrez | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Sandy Marti | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Vlada Mincheva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Kaitlin Quevedo | 6-3, 2-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ela Nala Milic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Julie Belgraver | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Victoria Muntean | 6-2, 6-75, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. On Yu Choi | 2-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Diana Demidova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Anna Ureke | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-72, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Vivian Wolff | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Caroline Brack | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Veronika Podrez | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Nina Vargova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
16.09.23 Finał | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Półfinał | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu |
Weronika Falkowska - ostatnie mecze
W35 Solarino - dywanowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. En Shuo Liang | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Cadence Brace | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Matilde Jorge | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Carole Monnet | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Vivian Wolff | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Tena Lukas | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
20.07.23 3. runda | vs. Alexandra Cadantu | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Alice Rame | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
06.07.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Victoria Mboko | 6-2, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
10.06.23 Finał | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Półfinał | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.06.23 Ćwierćfinał | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.06.23 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |