MECZ
12.01.19 | Półfinał | Vladica Babic | Karin Kennel | 6-4, 6-2 | W15 Fort | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Vladica Babic | Karin Kennel | |
1. podanie % | 35/49 (71%) | 31/55 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/35 (69%) | 20/31 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/14 (64%) | 9/24 (38%) |
Zdobyte break-ball | 4/9 (44%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/55 (47%) | 16/49 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/104 (57%) | 45/104 (43%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Karin Kennel | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Vladica Babic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Karin Kennel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
2-1 | Karin Kennel | |
3-1 | Karin Kennel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
3-2 | Karin Kennel | |
0-0, 40-30[BP] | ||
4-2 | Karin Kennel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-3 | Karin Kennel | |
Vladica Babic | 5-3 | |
0-0, 40-0, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Vladica Babic | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Karin Kennel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
0-1 | Karin Kennel | |
Vladica Babic | 1-1 | |
0-0, 40-15 | ||
Vladica Babic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Vladica Babic | 3-1 | |
4-1 | Karin Kennel | |
4-2 | Karin Kennel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Vladica Babic | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Vladica Babic vs. Karin Kennel - Wzajemne mecze
12.01.19 | Półfinał | Vladica Babic | Karin Kennel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Fort | twarda |
Vladica Babic form & Karin Kennel form
Vladica Babic - ostatnie mecze
W60 Cairo - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Stefania Rubini | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tucson - twarda | ||||
23.11.19 Ćwierćfinał | vs. Katie Volynets | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.11.19 2. runda | vs. Brynn Boren | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.11.19 1. runda | vs. Safiya Carrington | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Las - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Caroline Dolehide | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Jessica Livianu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda klasyf. | vs. Peyton Stearns | 6-4, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
31.10.19 1. runda | vs. Jamie Loeb | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.10.19 Klasyf. | vs. Giuliana Olmos | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Waco - twarda | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Jamie Loeb | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Andrea Renee Villarreal | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Charleston - ceglana | ||||
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Nina Stadler | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Mateas | 6-3, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Lawrence - twarda | ||||
14.09.19 Półfinał | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Carmen Roxana Manu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.19 2. runda | vs. Dalayna Hewitt | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.09.19 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Landisville - twarda | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Shuyue Ma | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Lexington - twarda | ||||
30.07.19 Klasyf. | vs. Dabin Kim | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Diana Tkachenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Ashland - twarda | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Alexa Glatch | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Jamie Loeb | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Sara Daavettila | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda klasyf. | vs. Cameron Morra | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Honolulu - twarda | ||||
10.07.19 1. runda klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.07.19 Klasyf. | vs. Nastja Kolar | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Alycia Parks | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shreveport - ceglana | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Keisha R. Clousing | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Karin Kennel - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
07.07.20 1. runda | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Olimpia - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-71, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Celia Belle Mohr | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Vivian Wolff | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.20 1. runda | vs. Destinee Martins | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.02.20 Finał | vs. Maria Timofeeva | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.20 Półfinał | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.20 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.02.20 2. runda | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.02.20 1. runda | vs. Carla Touly | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bhopal - twarda | ||||
22.11.19 Ćwierćfinał | vs. Karman Kaur Thandi | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.19 2. runda | vs. Punnin Kovapitukted | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.19 Klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
16.11.19 1. runda klasyf. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Gwalior - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
29.10.19 Klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Caldas - twarda | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.09.19 Klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Neto | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
12.09.19 Ćwierćfinał | vs. Marie Temin | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |