MECZ
02.06.18 | 1. runda klasyf. | Vladica Babic | Domenika Turkovic | 7-64, 6-3 | Banja Luka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chorwacja
13.07.00, 23 lat
13.07.00, 23 lat
Vladica Babic vs. Domenika Turkovic - Wzajemne mecze
02.06.18 | 1. runda klasyf. | Vladica Babic | Domenika Turkovic | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | Banja Luka | ceglana |
Vladica Babic form & Domenika Turkovic form
Vladica Babic - ostatnie mecze
W60 Cairo - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Stefania Rubini | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tucson - twarda | ||||
23.11.19 Ćwierćfinał | vs. Katie Volynets | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.11.19 2. runda | vs. Brynn Boren | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.11.19 1. runda | vs. Safiya Carrington | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Las - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Caroline Dolehide | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda klasyf. | vs. Peyton Stearns | 6-4, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Jessica Livianu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
31.10.19 1. runda | vs. Jamie Loeb | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.10.19 Klasyf. | vs. Giuliana Olmos | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Waco - twarda | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Jamie Loeb | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Andrea Renee Villarreal | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Charleston - ceglana | ||||
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Nina Stadler | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Mateas | 6-3, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Lawrence - twarda | ||||
14.09.19 Półfinał | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Carmen Roxana Manu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.19 2. runda | vs. Dalayna Hewitt | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.09.19 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Landisville - twarda | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Shuyue Ma | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Lexington - twarda | ||||
30.07.19 Klasyf. | vs. Dabin Kim | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Diana Tkachenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Ashland - twarda | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Alexa Glatch | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Jamie Loeb | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda klasyf. | vs. Cameron Morra | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Sara Daavettila | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Honolulu - twarda | ||||
10.07.19 Klasyf. | vs. Nastja Kolar | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Alycia Parks | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Shreveport - ceglana | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Keisha R. Clousing | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Domenika Turkovic - ostatnie mecze
Charleston - ceglana | ||||
01.10.18 2. runda klasyf. | vs. Kennedy Shaffer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Charity Johns | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hilton Head - ceglana | ||||
25.09.18 2. runda klasyf. | vs. Jacqueline Payne | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.09.18 Klasyf. | vs. Shannon Hudson | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 1. runda klasyf. | vs. Daria Tomashevskaya | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Chiara De Vito | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Stosic | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Vladica Babic | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
26.04.18 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.04.18 1. runda | vs. Anda Karanusic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
12.03.18 Klasyf. | vs. Kerrie Cartwright | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Victoria Negoita | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Dagmar Dudlakova | 6-74, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
28.02.18 1. runda | vs. Yuliya Lysa | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.02.18 Klasyf. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
23.11.17 2. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.17 1. runda | vs. Sabrina Rittberger | 6-3, 1-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
20.11.17 Klasyf. | vs. Daria Solovyeva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Emma Gevorgyan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.17 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Veselova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Anja Gal | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Dunja Stamenkovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.17 Klasyf. | vs. Teodora Ristic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Stosic | 6-4, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Graz - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda | vs. Frances Altick | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.08.17 Klasyf. | vs. Hana Pektorova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Cindy Castille | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
12.06.17 Klasyf. | vs. Pia Cuk | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu |