MECZ
19.04.18 | Ćwierćfinał | Vlada Zvereva | Yexin Ma | 6-0, 3-6, 7-65 | Shymkent | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Vlada Zvereva | Yexin Ma | |
1. podanie % | 68/95 (72%) | 63/100 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/68 (54%) | 37/63 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/27 (52%) | 13/37 (35%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 6/11 (55%) |
Punkty zdobyte przez return | 50/100 (50%) | 44/95 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 101/195 (52%) | 94/195 (48%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Yexin Ma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Vlada Zvereva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Yexin Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-0 | Yexin Ma | |
0-0, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-0 | Yexin Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vlada Zvereva | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Yexin Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Vlada Zvereva | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Yexin Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-1 | Yexin Ma | |
3-1 | Yexin Ma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
3-2 | Yexin Ma | |
3-3 | Yexin Ma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Vlada Zvereva | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Yexin Ma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Vlada Zvereva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Yexin Ma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vlada Zvereva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Yexin Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Vlada Zvereva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Yexin Ma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Vlada Zvereva | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Yexin Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Vlada Zvereva | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Yexin Ma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vlada Zvereva | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-6 | Yexin Ma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vlada Zvereva | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
Białoruś
15.09.01, 22 lat
15.09.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Vlada Zvereva vs. Yexin Ma - Wzajemne mecze
19.04.18 | Ćwierćfinał | Vlada Zvereva | Yexin Ma | 6-0, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | Shymkent | ceglana |
Vlada Zvereva form & Yexin Ma form
Vlada Zvereva - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.04.24 Klasyf. | vs. Ying Zhang | 4-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
15.04.24 2. runda klasyf. | vs. Louna Zoppas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Lara Russiniello | 2-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Tianmi Mi | 3-6, 7-66, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Tea Lukic | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Daria Frayman | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Vlada Kozak | 6-2, 2-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.04.23 Ćwierćfinał | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Helena Buchwald | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-75, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.04.23 Klasyf. | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Marina Bulbarella | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Ivashchenko | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 7-5, 14-16 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Saara Aerila | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Panna Bartha | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-2, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Fatemesadat Zanjani | 3-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.23 Klasyf. | vs. Rikke De Koning | 4-6, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Alina Khvatova | 7-5, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | Sevil Yuldasheva - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Petja Drame | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Fatemesadat Zanjani | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Stefanie Auer | 5-7, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Diana Khaydarshina | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Avrora Volkova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Yexin Ma - ostatnie mecze
W50 Shenzhen - twarda | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Shenzhen - twarda | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Fangzhou Liu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Thasaporn Naklo | 6-4, 7-69 | szczegóły meczu | |
W50 Kashiwa - twarda | ||||
04.04.24 2. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Petra Hule | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Kofu - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Hanna Chang | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Priscilla Hon | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lizette Cabrera | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Eri Shimizu | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Georgiana Ruhrig | 6-2, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Lizette Cabrera | 6-3, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Kaylah Mcphee | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Yuki Naito | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Alina Korneeva | 7-5, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Joanna Garland | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Chihiro Muramatsu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Ayano Shimizu | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Tereza Mihalikova | 5-7, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ellen Perez | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
01.10.23 Finał | vs. Ya-Yi Yang | 7-66, 6-70, 6-0 | szczegóły meczu |