MECZ
16.05.18 | 2. runda | Vlada Ekshibarova | Shavit Kimchi | 2-6, 7-5, 6-3 | Tiberias | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Vlada Ekshibarova | Shavit Kimchi | |
1. podanie % | 67/110 (61%) | 57/90 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/67 (57%) | 30/57 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/43 (42%) | 15/33 (45%) |
Zdobyte break-ball | 7/12 (58%) | 7/14 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 45/90 (50%) | 54/110 (49%) |
Zdobyte punkty – razem | 101/200 (51%) | 99/200 (50%) |
Double foul | 5 | 7 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Shavit Kimchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Vlada Ekshibarova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Shavit Kimchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Vlada Ekshibarova | 0-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-3 | Shavit Kimchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-3 | Shavit Kimchi | |
0-0, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
2-4 | Shavit Kimchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Vlada Ekshibarova | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Shavit Kimchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Shavit Kimchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Vlada Ekshibarova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Shavit Kimchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 2-3 | |
0-0, 0-15 | ||
4-4 | Shavit Kimchi | |
0-0, 40-A | ||
Vlada Ekshibarova | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Shavit Kimchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Shavit Kimchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
Vlada Ekshibarova | 2-0 | |
0-0, A-40 | ||
3-0 | Shavit Kimchi | |
0-0, 40-30[BP] | ||
3-1 | Shavit Kimchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Vlada Ekshibarova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
Vlada Ekshibarova | 4-2 | |
0-0, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Shavit Kimchi | |
5-3 | Shavit Kimchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Vlada Ekshibarova vs. Shavit Kimchi - Wzajemne mecze
15.02.23 | 1. runda | Shavit Kimchi | Vlada Ekshibarova | 7-61, 7-63 | szczegóły meczu | W15 Manacor | twarda |
16.05.18 | 2. runda | Vlada Ekshibarova | Shavit Kimchi | 2-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Tiberias | twarda |
Vlada Ekshibarova form & Shavit Kimchi form
Vlada Ekshibarova - ostatnie mecze
W35 Helsinki - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Robin Anderson | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Emma Wilson | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Dariia Monakhova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Chiara Girelli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Abigail Amos | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Zara Darken | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
25.10.23 2. runda | vs. Ella Haavisto | 7-62, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Aino Alkio | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Mariella Thamm | 6-1, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Violet | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Isis Louise Van Den Broek | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Stella Jurina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Shavit Kimchi - ostatnie mecze
W15 Hilton - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Mercedes Aristegui | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.03.23 Ćwierćfinał | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.03.23 2. runda | vs. Simona Ogescu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.23 1. runda | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.03.23 Półfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.03.23 Ćwierćfinał | vs. Irene Lavino | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.03.23 2. runda | vs. Anna Ureke | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
25.02.23 Półfinał | vs. Ines Murta | 6-0, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Denisa Hindova | 7-62, 6-77, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.23 1. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
16.02.23 2. runda | vs. Qavia Lopez | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.02.23 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 7-61, 7-63 | szczegóły meczu | |
W60 Meitar - twarda | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Lina Glushko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Lia Karatancheva | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Anastasia Kovaleva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
28.09.22 1. runda | vs. Alexandra Eala | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.09.22 Klasyf. | vs. Storm Hunter | 6-1, Storm Hunter - krecz | szczegóły meczu | |
26.09.22 1. runda klasyf. | vs. Monika Stanikova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Jada Hart | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
23.08.22 1. runda | vs. Eliz Maloney | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
16.08.22 1. runda | vs. Taylor Ng | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Grodzisk - twarda | ||||
01.08.22 1. runda | vs. Anna Kubareva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
27.07.22 2. runda | vs. Maia Lumsden | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.07.22 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Nur - twarda | ||||
20.07.22 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - twarda | ||||
14.07.22 2. runda | vs. Moyuka Uchijima | 7-62, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.07.22 1. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |