MECZ
15.05.18 | 1. runda | Vlada Ekshibarova | Paulina Jastrzebska | 6-1, 6-0 | Tiberias | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Vlada Ekshibarova | Paulina Jastrzebska | |
1. podanie % | 27/42 (64%) | 26/52 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/27 (70%) | 12/26 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/15 (53%) | 7/26 (27%) |
Zdobyte break-ball | 7/13 (54%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/52 (63%) | 15/42 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/94 (64%) | 34/94 (36%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Vlada Ekshibarova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Paulina Jastrzebska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-1 | Paulina Jastrzebska | |
0-0, 40-A | ||
Vlada Ekshibarova | 2-1 | |
0-0, 40-30 | ||
Vlada Ekshibarova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Vlada Ekshibarova | 4-1 | |
0-0, 40-30, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Vlada Ekshibarova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Paulina Jastrzebska | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Paulina Jastrzebska | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 2-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Vlada Ekshibarova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Vlada Ekshibarova | 4-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Vlada Ekshibarova | 5-0 | |
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Polska
15.12.97, 26 lat
11675 $
15.12.97, 26 lat
11675 $
Vlada Ekshibarova vs. Paulina Jastrzebska - Wzajemne mecze
15.05.18 | 1. runda | Vlada Ekshibarova | Paulina Jastrzebska | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Tiberias | twarda |
Vlada Ekshibarova form & Paulina Jastrzebska form
Vlada Ekshibarova - ostatnie mecze
W35 Helsinki - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Robin Anderson | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Emma Wilson | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Dariia Monakhova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Chiara Girelli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Abigail Amos | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Zara Darken | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
25.10.23 2. runda | vs. Ella Haavisto | 7-62, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Aino Alkio | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Mariella Thamm | 6-1, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Violet | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Isis Louise Van Den Broek | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Stella Jurina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Paulina Jastrzebska - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.21 1. runda klasyf. | vs. Barbora Matusova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Sara Donnini | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
06.07.20 1. runda | vs. Karolina Jaskiewicz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.20 1. runda | vs. Weronika Jasmina Forys | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
29.10.19 Klasyf. | vs. Katriin Saar | 2-6, 0-2, - Paulina Jastrzebska - krecz | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Martina Petrovic | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Oslo - halowa | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Tuana Tinaztepe | 5-7, - Paulina Jastrzebska - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nairobi - twarda | ||||
16.08.19 Ćwierćfinał | vs. Fiona Codino | 3-6, - Paulina Jastrzebska - krecz | szczegóły meczu | |
15.08.19 2. runda | vs. Judith Muraa | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.08.19 1. runda | vs. Adi Gavish | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Nairobi - twarda | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Mahak Jain | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Petra Csabi | 7-63, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Tacarigua - halowa | ||||
21.05.19 1. runda | vs. Sabastiani Leon | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tacarigua - halowa | ||||
16.05.19 2. runda | vs. Lexie Stevens | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 1. runda | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
23.04.19 Klasyf. | vs. Iana Tishchenko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.04.19 Klasyf. | vs. Katya Malikova | 6-2, 0-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.03.19 1. runda | vs. Simona Waltert | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.03.19 Klasyf. | vs. Denisa Hindova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Martina Pradova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.02.19 1. runda | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Alise Cernecka | 7-5, 1-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
03.12.18 Klasyf. | vs. Lisa Kung | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Stankovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |