INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daria Nazarkina vs. Vlada Ekshibarova - Wzajemne mecze
10.05.17 | 1. runda | Vlada Ekshibarova | Daria Nazarkina | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Daria Nazarkina form & Vlada Ekshibarova form
Daria Nazarkina - ostatnie mecze
W15 Moscow - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Kristina Kudryavtseva | 2-6, - Daria Nazarkina - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Eugenia Ganga | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.05.19 Ćwierćfinał | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.05.19 2. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 7-63, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Evgeniya Burdina | 6-0, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Barbara Bonic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Louise Kwong | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
20.02.19 1. runda | vs. Gyulnara Nazarova | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jodhpur - twarda | ||||
31.01.19 2. runda | vs. Eri Hozumi | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.01.19 1. runda | vs. Michika Ozeki | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
12.10.18 Ćwierćfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.10.18 2. runda | vs. Alise Cernecka | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.18 1. runda | vs. Ena Kajevic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Lilly Elida Haseth | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.10.18 1. runda | vs. Aleksandra Stankovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
30.09.18 Finał | vs. Romina Oprandi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.09.18 Półfinał | vs. Selin Ovunc | 0-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.09.18 Ćwierćfinał | vs. Julita Saner | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.09.18 2. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 6-76, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.09.18 1. runda | vs. Maria Victoria Negoita | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
21.09.18 Ćwierćfinał | vs. Sinja Kraus | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.09.18 2. runda | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Alina Michalitsch | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
31.08.18 Półfinał | vs. Vlada Koval | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.18 Ćwierćfinał | vs. Daria Kruzhkova | 3-6, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
29.08.18 2. runda | vs. Yulia Kulikova | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Aleksandra Kulik | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
22.08.18 2. runda | vs. Vlada Koval | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Vlada Ekshibarova - ostatnie mecze
W35 Helsinki - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Robin Anderson | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Emma Wilson | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Dariia Monakhova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Chiara Girelli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Abigail Amos | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Zara Darken | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
25.10.23 2. runda | vs. Ella Haavisto | 7-62, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Aino Alkio | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Mariella Thamm | 6-1, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Violet | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Isis Louise Van Den Broek | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Stella Jurina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |