MECZ
18.11.17 | Półfinał | Vivien Juhaszova | Ekaterine Gorgodze | 2-6, 7-61, 6-3 | Benicarlo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Vivien Juhaszova | Ekaterine Gorgodze | |
1. podanie % | 63/108 (58%) | 79/94 (84%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/63 (54%) | 41/79 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 21/45 (47%) | 8/15 (53%) |
Zdobyte break-ball | 7/14 (50%) | 7/18 (39%) |
Punkty zdobyte przez return | 45/94 (48%) | 53/108 (49%) |
Zdobyte punkty – razem | 100/202 (50%) | 102/202 (50%) |
Double foul | 6 | 2 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Vivien Juhaszova vs. Ekaterine Gorgodze - Wzajemne mecze
18.11.17 | Półfinał | Vivien Juhaszova | Ekaterine Gorgodze | 2-6, 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | Benicarlo | ceglana |
14.02.11 | 1. runda klasyf. | Vivien Juhaszova | Ekaterine Gorgodze | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | Mallorca | ceglana |
Vivien Juhaszova form & Ekaterine Gorgodze form
Vivien Juhaszova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.06.21 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
10.07.20 1. runda | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.20 1. runda | vs. Radka Zelnickova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.06.20 1. runda | vs. Bianca Behulova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
12.02.20 1. runda | vs. Lucie Hradecka | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
11.02.20 Klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
03.02.20 1. runda klasyf. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Armitano | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Szekesfehervar - ceglana | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 7-5, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W60 Szekesfehervar - ceglana | ||||
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Nina Potocnik | 2-6, 0-4, - Vivien Juhaszova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Katharina Gerlach | 7-64, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Podgorica - ceglana | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Chantal Skamlova | 5-7, - Vivien Juhaszova - krecz | szczegóły meczu | |
16.09.19 Klasyf. | vs. Alina Silich | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Shuo Feng | 7-5, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Deborah Chiesa | 0-3, - Vivien Juhaszova - krecz | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Sofya Lansere | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Daniela Vismane | 6-3, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Grodzisk - ceglana | ||||
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 0-1, - Vivien Juhaszova - krecz | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Martina Caregaro | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.07.19 Klasyf. | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Baja - ceglana | ||||
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Dalma Galfi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Darya Astakhova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Georgina Garcia-Perez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Caroline Werner | 1-6, 7-5, 13-11 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Ekaterine Gorgodze - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.11.23 Klasyf. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |