MECZ
05.10.16 | 2. runda | Vivian Wolff | Elisabeth Chantraine | 6-1, 6-0 | Telde | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Vivian Wolff | Elisabeth Chantraine | |
1. podanie % | 28/36 (78%) | 18/35 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/28 (82%) | 9/18 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/8 (63%) | 4/17 (24%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/35 (63%) | 8/36 (22%) |
Zdobyte punkty – razem | 50/71 (70%) | 21/71 (30%) |
Double foul | 1 | 5 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Belgia
14.12.00, 23 lat
14.12.00, 23 lat
Vivian Wolff vs. Elisabeth Chantraine - Wzajemne mecze
05.10.16 | 2. runda | Vivian Wolff | Elisabeth Chantraine | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Telde | ceglana |
Vivian Wolff form & Elisabeth Chantraine form
Vivian Wolff - ostatnie mecze
W35 Helsinki - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Talia Gibson | 4-6, 6-1, 1-4, - Vivian Wolff - krecz | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Alison Van Uytvanck | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Martyna Kubka | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Angelina Wirges | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-1, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Hailey Baptiste | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Kononova | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Leonie Kung | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Haley Giavara | 6-74, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Marie Benoit | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Ziva Falkner | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Fanny Stollar | 2-6, 0-3, - Vivian Wolff - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Julie Struplova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Fiona Ganz | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Antonia Schmidt | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Federica Bilardo | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Weronika Falkowska | 1-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Federica Urgesi | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu |
Elisabeth Chantraine - ostatnie mecze
W15 Cancun - twarda | ||||
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Jwany Sherif | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Emira Stafford | 1-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Federica Rossi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.01.20 Klasyf. | vs. Perla Nieuwboer | 6-75, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-4, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
02.12.18 Klasyf. | vs. Jessica Marmorstein | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
26.11.18 Klasyf. | vs. Tricia Mar | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
19.11.18 Klasyf. | vs. Lisa-Maria Moser | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Martina Pradova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Tamara Milosevic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
29.10.18 Klasyf. | vs. Anastasia Chikalkina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Alkmaar - ceglana | ||||
24.06.18 Klasyf. | vs. Laura Rijkers | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Annick Verhaar | 2-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
01.04.18 2. runda klasyf. | vs. Rimi So | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Irina Cantos Siemers | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Le Havre - ceglana | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
28.02.18 1. runda | vs. Nina Stadler | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Karolina Berankova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
21.01.18 2. runda klasyf. | vs. Nastja Kolar | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Angella Raman | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
14.01.18 1. runda klasyf. | vs. Celine Fritsch | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Annick Verhaar | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.17 Klasyf. | vs. Petra Januskova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
27.11.17 Klasyf. | vs. Alexandra Walters | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Nadia Van Heerden | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Megan Lombardi | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sunderland - halowa | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Lauren Bishop | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Jounieh - ceglana | ||||
04.10.17 1. runda | vs. Alexandra Riley | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |