Ukraina
09.01.99, 25 lat
09.01.99, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Diana Belalova vs. Vitalia Stamat - Wzajemne mecze
15.05.17 | 1. runda klasyf. | Vitalia Stamat | Diana Belalova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Diana Belalova form & Vitalia Stamat form
Diana Belalova - ostatnie mecze
Kiev - ceglana | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Julia Helbet | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Olga Terletska | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.09.17 Klasyf. | vs. Mariia Skuba | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ivano Frankivsk - ceglana | ||||
31.07.17 2. runda klasyf. | vs. Adrianna Sosnowska | 6-1, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Kristina Sorokolet | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Vitalia Stamat | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
06.02.17 1. runda klasyf. | vs. Alicja Zduniak | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.02.17 2. runda klasyf. | vs. Ramya Natarajan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chisinau - ceglana | ||||
05.10.16 2. runda | vs. Veronika Kapshay | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.16 1. runda | vs. Daria Orichkevitch | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.10.16 1. runda klasyf. | vs. Palina Padabed | 2-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.16 Klasyf. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
Chisinau - ceglana | ||||
26.09.16 1. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.16 1. runda klasyf. | vs. Maryna Kolb | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.16 Klasyf. | vs. Alexandra Dubrovina | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Olga Terletska | 0-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.16 2. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
05.09.16 2. runda klasyf. | vs. Bogdana Zaporozhets | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.16 Klasyf. | vs. Vera Sakalouskaya | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kharkiv - ceglana | ||||
22.08.16 2. runda klasyf. | vs. Ilona Kremen | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kharkiv - ceglana | ||||
15.08.16 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Lymar | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
21.09.15 2. runda klasyf. | vs. Kamila Kerimbayeva | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.15 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Riabtseva | 2-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
14.09.15 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Karpiuk | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Vitalia Stamat - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Lisa-Marie Rioux | 2-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.09.20 1. runda | vs. Caroline Vernet | 1-1, - Vitalia Stamat - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
07.09.20 1. runda klasyf. | vs. Nikol Ruseva | 4-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Nina Potocnik | 3-6, 0-1, - Vitalia Stamat - krecz | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.02.20 Klasyf. | vs. Anna Martemyanova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Aino Alkio | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 1-3, - Vitalia Stamat - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Rita Atik | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 4-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Nastja Kolar | 4-3, Nastja Kolar - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Chantal Skamlova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Anna Morgina | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
12.12.19 2. runda | vs. Nastja Kolar | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.19 1. runda | vs. Andra Maria Nitescu | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.12.19 Klasyf. | vs. Ritage Faizy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Andriana Simovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Gabriela Horackova | 7-69, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Jelena Kovac | 6-2, 3-0, Jelena Kovac - krecz | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Andra Maria Nitescu | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Gabriela Horackova | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Aaliya Ebrahim | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 7-63, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.11.19 Klasyf. | vs. Nadine Keller | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Ana Bianca Mihaila | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.11.19 2. runda | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |