INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Vitalia Diatchenko vs. Ilona Kremen - Wzajemne mecze
26.05.14 | 2. runda | Vitalia Diatchenko | Ilona Kremen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Moscow | ceglana |
Vitalia Diatchenko form & Ilona Kremen form
Vitalia Diatchenko - ostatnie mecze
W40 Tbilisi - twarda | ||||
06.05.23 Finał | vs. Stacey Fung | 4-6, - Vitalia Diatchenko - krecz | szczegóły meczu | |
05.05.23 Półfinał | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.05.23 2. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.05.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Pridankina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
29.03.23 2. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.03.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Astana - halowa | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Anna Brogan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Astana - halowa | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.23 1. runda klasyf. | vs. Oksana Selekhmeteva | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
03.11.22 Ćwierćfinał | vs. Xinyu Wang | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.11.22 2. runda | vs. Alice Tubello | 1-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.11.22 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
27.10.22 2. runda | vs. Alexandra Eala | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.10.22 1. runda | vs. Marine Partaud | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
18.10.22 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
14.10.22 Ćwierćfinał | vs. Lucie Havlickova | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.10.22 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.10.22 1. runda | vs. Linda Klimovicova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
08.10.22 Półfinał | vs. Katie Swan | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.10.22 Ćwierćfinał | vs. Sonay Kartal | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.22 2. runda | vs. Mona Barthel | 7-66, 7-62 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Sofia Milatova | 6-1, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
16.09.22 Ćwierćfinał | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.09.22 2. runda | vs. Jamie Loeb | 4-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.09.22 1. runda | vs. Hina Inoue | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
11.09.22 Finał | vs. Isabella Kruger | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Ilona Kremen - ostatnie mecze
W25 Minsk - halowa | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Alina Silich | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Anna Ureke | 6-4, 2-0, Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alisa Kummel | 6-4, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W80 Nur - twarda | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Shalimar Talbi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Ukolova | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Fergana - twarda | ||||
06.06.19 2. runda | vs. Sabina Sharipova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.06.19 1. runda | vs. Setora Normurodova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Essen - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Khimki - halowa | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 0-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.04.19 Klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Manilova | 6-3, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Andijan - twarda | ||||
23.04.19 Klasyf. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Ioana Gaspar | 6-1, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - twarda | ||||
12.04.19 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
09.04.19 Klasyf. | vs. Julia Terziyska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
22.01.19 Klasyf. | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Lou Adler | 6-1, 6-76, 10-8 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
26.08.18 Klasyf. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Justina Mikulskyte | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Anica Stabel | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Marta Komar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |