MECZ
15.01.15 | 1. runda klasyf. | Virginie Razzano | Danka Kovinic | 6-0, 6-4 | Melbourne | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Virginie Razzano | Danka Kovinic | |
1. podanie % | 38/59 (64%) | 32/66 (48%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/38 (61%) | 13/32 (41%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/21 (52%) | 16/34 (47%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 2/7 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 71/59 (120%) | 54/66 (82%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Virginie Razzano vs. Danka Kovinic - Wzajemne mecze
15.01.15 | 1. runda klasyf. | Virginie Razzano | Danka Kovinic | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | Melbourne | twarda |
Virginie Razzano form & Danka Kovinic form
Virginie Razzano - ostatnie mecze
Montpellier - ceglana | ||||
17.06.18 Klasyf. | vs. Julie Gervais | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Philippine Picard | 6-2, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
18.05.18 1. runda klasyf. | vs. Kaia Kanepi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Clermont Ferrand - halowa | ||||
27.09.17 1. runda | vs. Petra Krejsova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Saint Malo - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Armitano | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Biarritz - ceglana | ||||
12.09.17 1. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
12.07.17 1. runda | vs. Evgeniya Rodina | 1-6, - Virginie Razzano - krecz | szczegóły meczu | |
Barcelona - ceglana | ||||
13.06.17 1. runda | vs. Amandine Hesse | 0-4, - Virginie Razzano - krecz | szczegóły meczu | |
Marseille - ceglana | ||||
07.06.17 1. runda | vs. Varatchaya Wongteanchai | 0-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
26.05.17 Klasyf. | vs. Ana Bogdan | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.05.17 2. runda klasyf. | vs. Audrey Albie | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.05.17 1. runda klasyf. | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
20.05.17 Klasyf. | vs. Ashleigh Barty | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.05.17 1. runda klasyf. | vs. Alize Lim | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cagnes Sur - ceglana | ||||
09.05.17 1. runda | vs. Alize Lim | 6-73, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
29.04.17 1. runda klasyf. | vs. Karolina Berankova | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
22.04.17 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Brady | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Grenoble - halowa | ||||
03.02.17 Ćwierćfinał | vs. Anna Blinkova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.02.17 2. runda | vs. Manon Arcangioli | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.02.17 1. runda | vs. Anna Zaja | 1-0, Anna Zaja - krecz | szczegóły meczu | |
Andrezieux Boutheon - halowa | ||||
24.01.17 1. runda | vs. Amra Sadikovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.17 Klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.01.17 2. runda klasyf. | vs. Su Jeong Jang | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
12.01.17 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Wozniak | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
31.12.16 1. runda klasyf. | vs. Shuko Aoyama | 7-5, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Poitiers - halowa | ||||
24.10.16 2. runda klasyf. | vs. Caitlin Whoriskey | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.16 1. runda klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Clermont Ferrand - halowa | ||||
28.09.16 1. runda | vs. Theo Gravouil | 4-6, 2-3, - Virginie Razzano - krecz | szczegóły meczu | |
Saint Malo - ceglana | ||||
20.09.16 1. runda | vs. Varvara Flink | 6-3, 5-7, 1-4, - Virginie Razzano - krecz | szczegóły meczu | |
Biarritz - ceglana | ||||
13.09.16 1. runda | vs. Carina Witthoeft | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Danka Kovinic - ostatnie mecze
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Lauren Davis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
15.08.23 2. runda | vs. Iryna Shymanovich | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Suzan Lamens | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Diane Parry | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Jenny Duerst | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
19.07.23 2. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda | vs. Julia Riera | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Linda Noskova | 3-6, 1-2, - Danka Kovinic - krecz | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
12.05.23 2. runda | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 1-4, - Danka Kovinic - krecz | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
28.04.23 2. runda | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Sara Errani | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
23.04.23 Finał | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.04.23 Półfinał | vs. Sara Sorribes Tormo | 0-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Marie Bouzkova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Eugenie Bouchard | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
13.04.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.23 1. runda | vs. Emma Raducanu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
27.02.23 1. runda | vs. Heather Watson | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
17.02.23 1. runda klasyf. | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
03.02.23 Ćwierćfinał | vs. Alycia Parks | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.02.23 2. runda | vs. Anna Bondar | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.01.23 1. runda | vs. Viktorija Golubic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Lauren Davis | 6-1, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
07.01.23 Półfinał | vs. Cori Gauff | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.01.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |