INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Viktoriya Tomova vs. Jana Fett - Wzajemne mecze
28.02.20 | Ćwierćfinał | Viktoriya Tomova | Jana Fett | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Sunderland | halowa |
21.02.20 | Ćwierćfinał | Viktoriya Tomova | Jana Fett | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Glasgow | halowa |
05.02.20 | Viktoriya Tomova | Jana Fett | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Fed Cup | halowa | |
15.12.14 | 1. runda klasyf. | Jana Fett | Viktoriya Tomova | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Ankara | halowa |
Viktoriya Tomova form & Jana Fett form
Viktoriya Tomova - ostatnie mecze
Rouen - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
12.04.24 | vs. Ulrikke Eikeri | 6-2, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.04.24 | vs. Clara Tauson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.04.24 | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
02.04.24 2. runda | vs. Maria Sakkari | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.04.24 1. runda | vs. Mayar Sherif | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
23.03.24 2. runda | vs. Caroline Garcia | 1-6, 2-5, - Viktoriya Tomova - krecz | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Caroline Garcia | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 1. runda | vs. Sofia Kenin | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Klasyf. | vs. Timea Babos | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
11.02.24 1. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Klasyf. | vs. Bernarda Pera | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Laura Pigossi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Elina Svitolina | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Kayla Day | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Emma Navarro | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Tatjana Maria | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Martina Trevisan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Magdalena Frech | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kayla Day | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Julia Riera | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
26.11.23 Finał | vs. Jaqueline Cristian | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Aliona Bolsova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Jana Fett - ostatnie mecze
Stuttgart - ceglana | ||||
13.04.24 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W75 Split - ceglana | ||||
06.04.24 Finał | vs. Ipek Oz | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.04.24 Półfinał | vs. Panna Udvardy | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.04.24 Ćwierćfinał | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.04.24 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Celine Naef | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 7-611 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Sara Sarinova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Amandine Hesse | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Katy Dunne | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Danielle Daley | 4-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Emma Navarro | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Taylor Townsend | Taylor Townsend - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Rebecca Marino | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Victoria Mboko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Louisa Chirico | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Madison Sieg | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Ariana Arseneault | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |