MECZ
14.10.19 | 2. runda klasyf. | Viktoriya Petrenko | Juliane Triebe | 6-3, 6-0 | W15 Antalya | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ukraina
09.05.01, 22 lat
13138 $
09.05.01, 22 lat
13138 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
08.02.98, 26 lat
08.02.98, 26 lat
Viktoriya Petrenko vs. Juliane Triebe - Wzajemne mecze
14.10.19 | 2. runda klasyf. | Viktoriya Petrenko | Juliane Triebe | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Antalya | twarda |
Viktoriya Petrenko form & Juliane Triebe form
Viktoriya Petrenko - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.05.22 Ćwierćfinał | vs. Federica Bilardo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.05.22 2. runda | vs. Rinko Matsuda | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.05.22 1. runda | vs. Gina Feistel | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Martina Colmegna | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Anastasia Zhilina | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Dia Evtimova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.05.22 Klasyf. | vs. Rinko Matsuda | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.05.22 2. runda klasyf. | vs. Melissa Boyden | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Rina Saigo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.04.22 Klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.04.22 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 2-6, 7-65, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Giza - twarda | ||||
15.12.21 1. runda | vs. Yasmin Ezzat | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
10.12.21 2. runda | vs. Anastasia Nefedova | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.12.21 1. runda | vs. Diane Flament | 6-2, Diane Flament - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
02.12.21 2. runda | vs. Anastasia Nefedova | 7-62, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.12.21 1. runda | vs. Ines Faltinger | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
24.11.21 1. runda | vs. Aliona Falei | 6-1, 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Zongyu Li | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 1-6, 0-2, - Viktoriya Petrenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.11.21 1. runda | vs. Jiaqi Wang | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
23.09.21 2. runda | vs. Giulia Crescenzi | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.21 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
18.09.21 Półfinał | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.21 Ćwierćfinał | vs. Lian Tran | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.09.21 2. runda | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.09.21 1. runda | vs. Barbora Matusova | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
08.09.21 1. runda | vs. Johanna Silva | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
25.08.21 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyiv - ceglana | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Fanny Stollar | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Tara Wurth | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Juliane Triebe - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-72, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Zineb El Ouazzani | - Juliane Triebe - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Agustina Chlpac | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jade Marie | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Sijia Wei | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.11.21 Klasyf. | vs. Noa Krznaric | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Katarina Sopkova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Hwiwon Wi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.21 Klasyf. | vs. Mariia Bergen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Klaudie Hutkova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
18.10.21 1. runda klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 7-65, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
02.06.21 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.06.21 Klasyf. | vs. Anna Popescu | 6-4, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Helena Mohamed | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 6-3, 11-13 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Adelina Krueger | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.05.21 2. runda | vs. Tamara Malesevic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.05.21 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.05.21 Klasyf. | vs. Eline Audenaert | 2-6, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ling Zhang | 6-2, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.20 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.02.20 Klasyf. | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Lilia Mahbouli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Viktoriya Petrenko | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Magdalena Pantuckova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Lavickova | 6-4, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu |