Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Belgia
07.07.92, 31 lat
07.07.92, 31 lat
Viktorija Golubic vs. Majoly De Wilde - Wzajemne mecze
25.04.11 | Klasyf. | Viktorija Golubic | Majoly De Wilde | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | Vic | ceglana |
Viktorija Golubic form & Majoly De Wilde form
Viktorija Golubic - ostatnie mecze
Hua Hin - twarda | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Yulia Putintseva | 6-70, 6-71 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
20.01.24 3. runda | vs. Elina Svitolina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Katerina Siniakova | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 7-64, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Marie Bouzkova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Clara Tauson | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
09.11.23 | vs. Sofia Kenin | 3-6, 7-61, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 | vs. Marie Bouzkova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Amarni Banks | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 7-5, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Francesca Jones | 4-3, Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
15.10.23 Finał | vs. Erika Andreeva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Jaqueline Cristian | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Fiona Ferro | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-77 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Rebecca Marino | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 Klasyf. | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
09.09.23 Finał | vs. Xiyu Wang | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Półfinał | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Xiaodi You | 6-73, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Majoly De Wilde - ostatnie mecze
Lleida - ceglana | ||||
12.09.11 1. runda klasyf. | vs. Adina-Alexandra Marinescu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.11 2. runda klasyf. | vs. Samira Giger | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Gijon - twarda | ||||
08.08.11 1. runda | vs. Karolina Nowak | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.08.11 Klasyf. | vs. Sophie Lacombe | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
La Coruna - twarda | ||||
18.07.11 1. runda klasyf. | vs. Taisiya Zakarlyuk | 6-2, 3-6, 0-3, - Majoly De Wilde - krecz | szczegóły meczu | |
Montemor o - twarda | ||||
13.06.11 1. runda | vs. Michaela Boev | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.06.11 Klasyf. | vs. Agata Baranska | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.06.11 1. runda klasyf. | vs. Beatriz Coelho | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Amarante - twarda | ||||
06.06.11 1. runda klasyf. | vs. Paula Mocete-Talamantes | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.06.11 Klasyf. | vs. Ivette Lopez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.06.11 1. runda | vs. Yasmin Clarke | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Vic - ceglana | ||||
25.04.11 Klasyf. | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.04.11 1. runda klasyf. | vs. Mariona Del Peral Francin | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
25.04.11 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Nancarrow | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Torrent - ceglana | ||||
18.04.11 1. runda klasyf. | vs. Paula Rincon Otero | 0-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
07.03.11 2. runda klasyf. | vs. Tamara Alvarez-Riobo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.03.11 1. runda | vs. Leticia Costas-Moreira | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.03.11 Klasyf. | vs. Martina Caciotti | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.03.11 1. runda klasyf. | vs. Alba Escalona Perny | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Portimao - twarda | ||||
21.02.11 2. runda klasyf. | vs. Sachia Vickery | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.11 1. runda klasyf. | vs. Sandra Bendlova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Albufeira - twarda | ||||
14.02.11 1. runda klasyf. | vs. Ivana Vukovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.02.11 2. runda klasyf. | vs. Jennifer Ren | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vale Do - twarda | ||||
07.02.11 2. runda klasyf. | vs. Andjela Novcic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.11 Klasyf. | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.11 1. runda klasyf. | vs. Talisa Merchiers | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Jakarta - twarda | ||||
04.10.10 1. runda | vs. Ju-Eun Kim | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Jakarta - twarda | ||||
27.09.10 1. runda | vs. Prerna Bhambri | 7-65, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Balikpapan - twarda | ||||
02.08.10 1. runda | vs. Zi Yang | 7-66, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.08.10 2. runda | vs. Shaozhuo Liu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |