MECZ
01.09.14 | Ćwierćfinał | Viktorija Golubic | Lina Stanciute | 6-4, 7-5 | Barnstaple | halowa |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Viktorija Golubic vs. Lina Stanciute - Wzajemne mecze
01.09.14 | Ćwierćfinał | Viktorija Golubic | Lina Stanciute | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Barnstaple | halowa |
Viktorija Golubic form & Lina Stanciute form
Viktorija Golubic - ostatnie mecze
Hua Hin - twarda | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Yulia Putintseva | 6-70, 6-71 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
20.01.24 3. runda | vs. Elina Svitolina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Katerina Siniakova | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 7-64, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Marie Bouzkova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Clara Tauson | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
09.11.23 | vs. Sofia Kenin | 3-6, 7-61, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 | vs. Marie Bouzkova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Amarni Banks | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 7-5, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Francesca Jones | 4-3, Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
15.10.23 Finał | vs. Erika Andreeva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Jaqueline Cristian | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Fiona Ferro | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-77 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Rebecca Marino | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 Klasyf. | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
09.09.23 Finał | vs. Xiyu Wang | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Półfinał | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Xiaodi You | 6-73, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Lina Stanciute - ostatnie mecze
Minsk - halowa | ||||
10.11.14 2. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.11.14 1. runda klasyf. | vs. Sadafmoh Tolibova | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.11.14 Klasyf. | vs. Anastasia Shaulskaya | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.11.14 1. runda | vs. Olga Ianchuk | 6-4, 6-73, 7-5 | szczegóły meczu | |
Bath - halowa | ||||
03.11.14 1. runda klasyf. | vs. Eden Richardson | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.11.14 Klasyf. | vs. Lucy Brown | 6-1, 3-0, Lucy Brown - krecz | szczegóły meczu | |
03.11.14 2. runda | vs. Alberta Brianti | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.11.14 1. runda | vs. Amy Bowtell | 6-2, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
Istanbul - halowa | ||||
27.10.14 1. runda klasyf. | vs. Nikol Yordanova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.10.14 1. runda | vs. Ana Vrljic | 4-6, 7-62, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.10.14 Klasyf. | vs. Katerina Kramperova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Shrewsbury - halowa | ||||
15.09.14 Klasyf. | vs. Myrtille Georges | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.09.14 1. runda | vs. Harriet Dart | 5-7, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.09.14 1. runda klasyf. | vs. Vimbai Patience Ugaro | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Barnstaple - halowa | ||||
01.09.14 2. runda | vs. Indy De Vroome | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.09.14 Ćwierćfinał | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.09.14 Klasyf. | vs. Georgina Axon | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.14 1. runda | vs. Lauren Mcminn | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
St.Petersburg - ceglana | ||||
18.08.14 1. runda | vs. Xenia Knoll | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.08.14 1. runda klasyf. | vs. Margarita Shmeleva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.14 Klasyf. | vs. Polina Monova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Woking - twarda | ||||
11.08.14 1. runda klasyf. | vs. Lauren Mcminn | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.08.14 1. runda | vs. Ana Bogdan | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.08.14 Klasyf. | vs. Yumi Miyazaki | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sobota / - ceglana | ||||
21.07.14 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Shoshyna | 6-3, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.07.14 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.07.14 2. runda klasyf. | vs. Myrtille Georges | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.07.14 Klasyf. | vs. Valeria Savinykh | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
30.06.14 2. runda klasyf. | vs. Nika Kovac | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.06.14 Klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |