MECZ
01.07.13 | 1. runda | Viktorija Golubic | Franziska Koenig | 6-1, 6-3 | Versmold | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Viktorija Golubic vs. Franziska Koenig - Wzajemne mecze
01.07.13 | 1. runda | Viktorija Golubic | Franziska Koenig | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Versmold | ceglana |
21.01.13 | Ćwierćfinał | Viktorija Golubic | Franziska Koenig | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Kaarst | dywanowa |
Viktorija Golubic form & Franziska Koenig form
Viktorija Golubic - ostatnie mecze
Hua Hin - twarda | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Yulia Putintseva | 6-70, 6-71 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
20.01.24 3. runda | vs. Elina Svitolina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Katerina Siniakova | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 7-64, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Marie Bouzkova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Clara Tauson | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
09.11.23 | vs. Sofia Kenin | 3-6, 7-61, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 | vs. Marie Bouzkova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Amarni Banks | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 7-5, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Francesca Jones | 4-3, Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
15.10.23 Finał | vs. Erika Andreeva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Jaqueline Cristian | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Fiona Ferro | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-77 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Rebecca Marino | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 Klasyf. | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
09.09.23 Finał | vs. Xiyu Wang | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Półfinał | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Xiaodi You | 6-73, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Franziska Koenig - ostatnie mecze
Ortisei - halowa | ||||
09.11.17 2. runda | vs. Camilla Scala | 6-4, 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 3-0, Mallaurie Noel - krecz | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Elisa Crazzolara | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.17 Klasyf. | vs. Sofia Ragona | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kaarst - dywanowa | ||||
20.01.14 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Athens - twarda | ||||
07.10.13 1. runda | vs. Lucy Brown | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Athens - twarda | ||||
30.09.13 2. runda | vs. Keren Shlomo | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.09.13 1. runda | vs. Angeliki Kairi | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Saint Malo - ceglana | ||||
16.09.13 Klasyf. | vs. Amandine Hesse | 6-1, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.13 1. runda klasyf. | vs. Camille Sireix | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Huy - ceglana | ||||
02.09.13 1. runda | vs. Jade Schoelink | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Enschede - ceglana | ||||
19.08.13 1. runda | vs. Nina Zander | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ratingen - ceglana | ||||
12.08.13 Ćwierćfinał | vs. Lucia Cervera-Vazquez | 2-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.08.13 Półfinał | vs. Julia Lohoff | 6-3, 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.08.13 1. runda | vs. Karolina Wlodarczak | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.08.13 2. runda | vs. Jainy Scheepens | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Izmir - twarda | ||||
05.08.13 Klasyf. | vs. Christina Shakovets | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.08.13 1. runda klasyf. | vs. Chelsea Te Tai | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.08.13 1. runda | vs. Danka Kovinic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
15.07.13 1. runda klasyf. | vs. Imane Kocher | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
01.07.13 2. runda klasyf. | vs. Marisa Gianotti | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.07.13 1. runda | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.07.13 Klasyf. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Les Franqueses - twarda | ||||
22.04.13 2. runda | vs. Ariadna Marti Riembau | 2-4, - Franziska Koenig - krecz | szczegóły meczu | |
22.04.13 1. runda | vs. Amandine Cazeaux | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.03.13 1. runda | vs. Sylwia Zagorska | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.03.13 Klasyf. | vs. Sofia Dmitrieva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.13 1. runda | vs. Laetitia Sarrazin | 6-72, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.03.13 Ćwierćfinał | vs. Melis Sezer | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.13 2. runda | vs. Chloe Paquet | 6-4, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu |