INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ellen Allgurin vs. Viktorija Golubic - Wzajemne mecze
01.04.13 | Finał | Viktorija Golubic | Ellen Allgurin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Ellen Allgurin form & Viktorija Golubic form
Ellen Allgurin - ostatnie mecze
W25 Sunderland - halowa | ||||
24.02.20 Klasyf. | vs. Lou Adler | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Petra Januskova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.11.19 Klasyf. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-1, 6-73, 8-10 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Arabella Koller | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.19 2. runda | vs. Corina Mader | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Chiara Catini | 6-73, 6-4, 12-10 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.10.19 Klasyf. | vs. Olivia Malm | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Helena Narmont | 2-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Julita Saner | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Navi Mumbai - twarda | ||||
18.12.17 Klasyf. | vs. Olga Doroshina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.12.17 1. runda klasyf. | vs. Sai Chamarthi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Erin Routliffe | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.12.17 Klasyf. | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Solapur - twarda | ||||
05.12.17 1. runda | vs. Ana Veselinovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
06.11.17 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
12.10.17 2. runda | vs. Abigail Tere-Apisah | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.17 1. runda | vs. Anne-Marie Medcalf | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
03.10.17 1. runda | vs. Erika Sema | 6-0, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.17 2. runda klasyf. | vs. Elizabeth James | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.17 Klasyf. | vs. Jane Stewart | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Masa Jovanovic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
24.07.17 Klasyf. | vs. Arantxa Rus | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.07.17 1. runda klasyf. | vs. Polina Monova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
19.07.17 1. runda | vs. Akiko Omae | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Viktorija Golubic - ostatnie mecze
Hua Hin - twarda | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Yulia Putintseva | 6-70, 6-71 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
20.01.24 3. runda | vs. Elina Svitolina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Katerina Siniakova | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 7-64, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Marie Bouzkova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Clara Tauson | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
09.11.23 | vs. Sofia Kenin | 3-6, 7-61, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 | vs. Marie Bouzkova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Amarni Banks | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 7-5, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Francesca Jones | 4-3, Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
15.10.23 Finał | vs. Erika Andreeva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Jaqueline Cristian | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Fiona Ferro | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-77 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Rebecca Marino | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 Klasyf. | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
09.09.23 Finał | vs. Xiyu Wang | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Półfinał | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Xiaodi You | 6-73, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |