MECZ
24.06.13 | 2. runda | Viktorija Golubic | Chiara Scholl | 6-1, 6-1 | Stuttgart Vaihingen | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Viktorija Golubic vs. Chiara Scholl - Wzajemne mecze
24.06.13 | 2. runda | Viktorija Golubic | Chiara Scholl | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Stuttgart Vaihingen | ceglana |
Viktorija Golubic form & Chiara Scholl form
Viktorija Golubic - ostatnie mecze
Hua Hin - twarda | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Yulia Putintseva | 6-70, 6-71 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
20.01.24 3. runda | vs. Elina Svitolina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Katerina Siniakova | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 7-64, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Marie Bouzkova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Clara Tauson | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
09.11.23 | vs. Sofia Kenin | 3-6, 7-61, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 | vs. Marie Bouzkova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Amarni Banks | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 7-5, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Francesca Jones | 4-3, Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
15.10.23 Finał | vs. Erika Andreeva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Jaqueline Cristian | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Fiona Ferro | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-77 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Rebecca Marino | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 Klasyf. | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
09.09.23 Finał | vs. Xiyu Wang | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Półfinał | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Xiaodi You | 6-73, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Chiara Scholl - ostatnie mecze
W25 Monastir - twarda | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 2-1, - Chiara Scholl - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-1, - Chiara Scholl - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Julia Stusek | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Victoria Kan | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
22.07.23 Półfinał | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Pridankina | 6-73, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Michaela Laki | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Merel Hoedt | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 7-66, 7-65 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dilara Okur | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
01.07.23 Półfinał | vs. Luca Udvardy | 3-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Marie Mettraux | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |