INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Barbara Luz vs. Viktorija Golubic - Wzajemne mecze
08.04.13 | Półfinał | Viktorija Golubic | Barbara Luz | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Barbara Luz form & Viktorija Golubic form
Barbara Luz - ostatnie mecze
Cantanhede - dywanowa | ||||
21.06.16 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
15.06.16 2. runda | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.06.16 1. runda | vs. Rita Vilaca | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Amarante - twarda | ||||
23.06.14 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Komardina | 6-3, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.06.14 1. runda | vs. Madison Westby | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.06.14 2. runda | vs. Joana Vale Costa | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.06.14 Półfinał | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
09.06.14 2. runda | vs. Maria Palhoto | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.06.14 Ćwierćfinał | vs. Lucia Cervera-Vazquez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.06.14 1. runda | vs. Mia Eklund | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
02.06.14 1. runda | vs. Ana Belzunce-Crompin | 6-74, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.06.14 Ćwierćfinał | vs. Imane Kocher | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.06.14 2. runda | vs. Tina Tehrani | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
26.05.14 1. runda | vs. Ekaterina Bychkova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunis - ceglana | ||||
05.05.14 2. runda | vs. Amanda Carreras | 6-78, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.05.14 1. runda | vs. Polina Vinogradova | 7-66, 7-62 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
26.04.14 1. runda klasyf. | vs. Mariana Duque-Marino | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Chiasso - ceglana | ||||
21.04.14 2. runda klasyf. | vs. Caroline Werner | 3-6, 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
21.04.14 Klasyf. | vs. Fiona Ferro | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.04.14 1. runda | vs. Jovana Jovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dakar - twarda | ||||
07.04.14 2. runda | vs. Amandine Cazeaux | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.04.14 Półfinał | vs. Chanel Simmonds | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.04.14 Ćwierćfinał | vs. Manon Arcangioli | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
24.03.14 Ćwierćfinał | vs. Lisa-Maria Moser | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.03.14 Półfinał | vs. Anna Zaja | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.14 1. runda | vs. Amy Bowtell | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
24.03.14 2. runda | vs. Nikola Vajdova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ponta Delgada - twarda | ||||
17.03.14 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.03.14 Półfinał | vs. Teresa Malikova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.14 1. runda | vs. Claudia Gaspar | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Viktorija Golubic - ostatnie mecze
Hua Hin - twarda | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Yulia Putintseva | 6-70, 6-71 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
20.01.24 3. runda | vs. Elina Svitolina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Katerina Siniakova | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 7-64, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Marie Bouzkova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Clara Tauson | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
09.11.23 | vs. Sofia Kenin | 3-6, 7-61, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 | vs. Marie Bouzkova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Amarni Banks | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 7-5, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Francesca Jones | 4-3, Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
15.10.23 Finał | vs. Erika Andreeva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Jaqueline Cristian | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Fiona Ferro | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-77 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Rebecca Marino | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 Klasyf. | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
09.09.23 Finał | vs. Xiyu Wang | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Półfinał | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Xiaodi You | 6-73, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |