MECZ
26.01.15 | Klasyf. | Viktorija Golubic | Anna-Giulia Remondina | 3-6, 6-1, 6-4 | Andrezieux Boutheon | halowa |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Viktorija Golubic vs. Anna-Giulia Remondina - Wzajemne mecze
26.01.15 | Klasyf. | Viktorija Golubic | Anna-Giulia Remondina | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Andrezieux Boutheon | halowa |
Viktorija Golubic form & Anna-Giulia Remondina form
Viktorija Golubic - ostatnie mecze
Hua Hin - twarda | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Yulia Putintseva | 6-70, 6-71 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
20.01.24 3. runda | vs. Elina Svitolina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Katerina Siniakova | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 7-64, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Marie Bouzkova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Clara Tauson | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
09.11.23 | vs. Sofia Kenin | 3-6, 7-61, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 | vs. Marie Bouzkova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Amarni Banks | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 7-5, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Francesca Jones | 4-3, Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
15.10.23 Finał | vs. Erika Andreeva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Jaqueline Cristian | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Fiona Ferro | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-77 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Rebecca Marino | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 Klasyf. | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
09.09.23 Finał | vs. Xiyu Wang | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Półfinał | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Xiaodi You | 6-73, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Anna-Giulia Remondina - ostatnie mecze
Nantes - halowa | ||||
29.10.18 1. runda | vs. Maia Lumsden | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
08.10.18 Klasyf. | vs. Maryna Chernyshova | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Katarina Trickovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
24.08.18 Ćwierćfinał | vs. Lara Salden | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.18 2. runda | vs. Constance Sibille | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Carolina Bulatovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hechingen - ceglana | ||||
06.08.18 2. runda klasyf. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Johana Markova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bad Saulgau - ceglana | ||||
31.07.18 Klasyf. | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.18 1. runda klasyf. | vs. Carmen Schultheiss | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Horb - ceglana | ||||
25.07.18 1. runda | vs. Helene Scholsen | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.18 Klasyf. | vs. Federica Bilardo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.07.18 1. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Torino - ceglana | ||||
09.07.18 Klasyf. | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
Denain - ceglana | ||||
04.07.18 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-76, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.07.18 Klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Camille Sireix | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Perigueux - ceglana | ||||
27.06.18 2. runda | vs. Olga Saez Larra | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.18 1. runda | vs. Catalina Pella | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.06.18 Klasyf. | vs. Lara Salden | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brescia - ceglana | ||||
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 7-65, 6-75 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Clothilde De Bernardi | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Grado - ceglana | ||||
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Clothilde De Bernardi | 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
Balatonboglar - ceglana | ||||
03.05.18 Ćwierćfinał | vs. Anna Zaja | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
02.05.18 2. runda | vs. Cindy Burger | 6-4, 2-4, Cindy Burger - krecz | szczegóły meczu | |
01.05.18 1. runda | vs. Ana Biskic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.04.18 Klasyf. | vs. Mila Mejic | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.04.18 1. runda klasyf. | vs. Anamarija Stevanovic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |