MECZ
31.01.18 | 2. runda | Viktorija Golubic | Alize Lim | 7-5, 6-0 | Burnie | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Viktorija Golubic | Alize Lim | |
1. podanie % | 46/77 (60%) | 32/48 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/46 (63%) | 12/32 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/31 (45%) | 5/16 (31%) |
Zdobyte break-ball | 7/10 (70%) | 3/9 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/48 (65%) | 34/77 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/125 (59%) | 51/125 (41%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Alize Lim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Viktorija Golubic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Alize Lim | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Viktorija Golubic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Alize Lim | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Viktorija Golubic | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Alize Lim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Viktorija Golubic | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Alize Lim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Viktorija Golubic | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Alize Lim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Viktorija Golubic | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Alize Lim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktorija Golubic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Viktorija Golubic | 2-0 | |
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Viktorija Golubic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Viktorija Golubic | 4-0 | |
Viktorija Golubic | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Viktorija Golubic vs. Alize Lim - Wzajemne mecze
31.01.18 | 2. runda | Viktorija Golubic | Alize Lim | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | Burnie | twarda |
01.09.14 | Półfinał | Viktorija Golubic | Alize Lim | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Barnstaple | halowa |
Viktorija Golubic form & Alize Lim form
Viktorija Golubic - ostatnie mecze
Hua Hin - twarda | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Yulia Putintseva | 6-70, 6-71 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
20.01.24 3. runda | vs. Elina Svitolina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Katerina Siniakova | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 7-64, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Marie Bouzkova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Clara Tauson | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
09.11.23 | vs. Sofia Kenin | 3-6, 7-61, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 | vs. Marie Bouzkova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Amarni Banks | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 7-5, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Francesca Jones | 4-3, Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
15.10.23 Finał | vs. Erika Andreeva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Jaqueline Cristian | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Fiona Ferro | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-77 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Rebecca Marino | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 Klasyf. | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
09.09.23 Finał | vs. Xiyu Wang | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Półfinał | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Xiaodi You | 6-73, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Alize Lim - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Calvi - twarda | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.04.22 Klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.04.22 2. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
15.09.20 Klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda klasyf. | vs. Anja Wildgruber | 7-5, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
07.09.20 Klasyf. | vs. Audrey Albie | 6-3, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
03.09.20 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
02.09.20 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 4-6, 7-60 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Mina Hodzic | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Claudia Giovine | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
25.01.20 Ćwierćfinał | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.20 2. runda | vs. Margaux Orange | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.20 1. runda | vs. Sofia Neri | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Bagnatica - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-4, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W80 Biarritz - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Kelia Le Bihan | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Anastasiya Komardina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
21.05.19 1. runda klasyf. | vs. Bernarda Pera | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.05.19 Klasyf. | vs. Luisa Stefani | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25+H Calvi - twarda | ||||
13.04.19 Półfinał | vs. Audrey Albie | 6-0, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.04.19 Ćwierćfinał | vs. Elixane Lechemia | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.04.19 2. runda | vs. Alice Robbe | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.04.19 1. runda | vs. Sherazad Reix | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
26.03.19 1. runda | vs. Maryna Zanevska | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu |