MECZ
09.09.19 | 1. runda klasyf. | Viktoria Surova | Venla Ahti | 7-5, 6-4 | W15 Szekesfehervar | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Słowacja
27.09.99, 24 lat
27.09.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Finlandia
15.12.00, 23 lat
15.12.00, 23 lat
Viktoria Surova vs. Venla Ahti - Wzajemne mecze
09.09.19 | 1. runda klasyf. | Viktoria Surova | Venla Ahti | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Szekesfehervar | ceglana |
Viktoria Surova form & Venla Ahti form
Viktoria Surova - ostatnie mecze
W25 Arad - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
10.09.19 Klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Darina Precechtelova | 6-76, 0-2, - Viktoria Surova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.06.19 Klasyf. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
15.12.18 1. runda klasyf. | vs. Andrina Peer | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cordenons - ceglana | ||||
05.11.18 1. runda | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
25.09.18 Klasyf. | vs. Anna Syrova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Julia Helbet | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 2. runda klasyf. | vs. Valeriia Sheikina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Karolina Szmit | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.18 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Klara Hajkova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
05.09.18 Klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.09.18 2. runda klasyf. | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Ena Kajevic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.08.18 Klasyf. | vs. Aleksandra Kocic | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Jelena Stojanovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Ksenija Tmusic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
08.08.18 1. runda | vs. Luca Nagymihaly | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Victoria Negoita | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Venla Ahti - ostatnie mecze
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
03.08.23 1. runda | vs. Olivia Bergler | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ella Haavisto | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vierumaki - twarda | ||||
08.05.23 1. runda | vs. Beatrise Zeltina | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Helsinki - halowa | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Stella Jurina | 6-3, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
30.08.22 Klasyf. | vs. Zuzanna Bednarz | 5-7, 6-0, 5-10 | szczegóły meczu | |
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Carolina Bulatovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
09.08.22 Klasyf. | vs. Emilija Tverijonaite | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Nora Parik | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Kseniya Yersh | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
26.07.22 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.07.22 Klasyf. | vs. Cecilie Wiche | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Rozalia Gruszczynska | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Gloire Mfoumouangana | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
03.08.21 Klasyf. | vs. Sinja Kraus | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
27.07.21 Klasyf. | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.07.21 1. runda klasyf. | vs. Kaia Kruus | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Zinovia Vaneva | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - halowa | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Anastasia Veselova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Diandra Suitso | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Oslo - halowa | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Filippa Vale Frogner | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Surova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Alisa Axyanova | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tampere - halowa | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Michaela Honcova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - ceglana | ||||
18.07.19 1. runda | vs. Stefanija Polischuk | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Darta Dalecka | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |