INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sviatlana Pirazhenka vs. Viktoria Hruncakova - Wzajemne mecze
26.10.17 | 2. runda | Viktoria Hruncakova | Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Obidos | dywanowa |
Sviatlana Pirazhenka form & Viktoria Hruncakova form
Sviatlana Pirazhenka - ostatnie mecze
W25 Kazan - halowa | ||||
21.01.20 Klasyf. | vs. Anastasia Pribylova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Sofia Vaynberg | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Taipei - dywanowa | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Natela Dzalamidze | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Podgorica - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ani Amiraghyan | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Penza - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Vlada Koval | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Angelina Zhuravleva | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Krupenina | 3-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
W80 Nur - twarda | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Ksenia Palkina | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Den - ceglana | ||||
04.07.19 2. runda | vs. Lea Boskovic | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.07.19 Klasyf. | vs. Romy Koelzer | 5-7, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
03.07.19 1. runda | vs. Basak Eraydin | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Mylene Halemai | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
11.06.19 Klasyf. | vs. Alexandra Perper | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Tunis - ceglana | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.04.19 Klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Feriel Mahbouli | 3-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Kazan - halowa | ||||
12.03.19 Klasyf. | vs. Freya Christie | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 1-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.11.18 1. runda | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.11.18 Klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Viktoria Hruncakova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Robin Anderson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Melania Delai | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Magali Kempen | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Yufei Ren | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Linda Klimovicova | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Heather Watson | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-77, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Emma Wilson | 5-7, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sinja Kraus | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sijia Wei | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
31.12.23 Klasyf. | vs. Lulu Sun | 6-71, 6-74 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Bethanie Mattek-Sands | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-75, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
11.11.23 | vs. Julia Riera | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.11.23 | vs. Nadia Podoroska | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Jessica Pegula | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
25.09.23 1. runda | vs. Anna Blinkova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.09.23 Klasyf. | vs. Xiaodi You | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jing-Jing Lu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Xiyu Wang | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 2. runda | vs. Yue Yuan | 7-65, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu |