Viktoria Kamenskaya vs. Ipek Oz 13.09.2018

Viktoria Kamenskaya vs. Ipek Oz 13.09.2018 - Varna - porównanie

MECZ

13.09.18ĆwierćfinałViktoria Kamenskaya Ipek Oz 6-3, 7-5 Bulgaria Varna ceglana

STATYSTYKA MECZU

Viktoria KamenskayaIpek Oz
1. podanie %39/53 (74%)53/75 (71%)
Punkty zdobyte z 1. podania24/39 (62%)26/53 (49%)
Punkty zdobyte z 2. podania9/14 (64%)10/22 (45%)
Zdobyte break-ball6/13 (46%)3/7 (43%)
Punkty zdobyte przez return39/75 (52%)20/53 (38%)
Zdobyte punkty – razem72/128 (56%)56/128 (44%)
Double foul23
Asy01

STATYSTYKA MECZU

1
0-0Ipek Oz Ipek Oz serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40
Viktoria Kamenskaya Viktoria Kamenskaya serve0-1
0-0, 15-30
0-2Ipek Oz Ipek Oz serve
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Viktoria Kamenskaya Viktoria Kamenskaya serve1-2
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP]
1-3Ipek Oz Ipek Oz serve
0-0, 0-15
Viktoria Kamenskaya Viktoria Kamenskaya serve2-3
0-0, 0-15, 15-15
3-3Ipek Oz Ipek Oz serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
4-3Ipek Oz Ipek Oz serve
Viktoria Kamenskaya Viktoria Kamenskaya serve5-3
0-0, 40-30
6-3
2
Viktoria Kamenskaya Viktoria Kamenskaya serve0-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
1-0Ipek Oz Ipek Oz serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40
Viktoria Kamenskaya Viktoria Kamenskaya serve1-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30
2-1Ipek Oz Ipek Oz serve
0-0, 0-15, 0-30
Viktoria Kamenskaya Viktoria Kamenskaya serve2-2
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP]
2-3Ipek Oz Ipek Oz serve
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP]
Viktoria Kamenskaya Viktoria Kamenskaya serve3-3
0-0, 15-15, 30-15
4-3Ipek Oz Ipek Oz serve
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-A
Viktoria Kamenskaya Viktoria Kamenskaya serve4-4
0-0, 15-0, 40-15
5-4Ipek Oz Ipek Oz serve
0-0, 0-15, 30-30, A-40[BP], 40-40, 40-A
Viktoria Kamenskaya Viktoria Kamenskaya serve5-5
0-0, 15-0
6-5Ipek Oz Ipek Oz serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
7-5

Viktoria Kamenskaya
Rosja
26.11.91, 27 lat




870
14
127074 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Turcja
08.07.99, 19 lat




677
31
27801 $
Ipek Oz
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Viktoria Kamenskaya vs. Ipek Oz - Wzajemne mecze

13.09.18ĆwierćfinałViktoria KamenskayaIpek Oz6-3, 7-5 szczegóły meczuBulgaria Varna ceglana

Viktoria Kamenskaya - ostatnie mecze

Bulgaria Dobrich - ceglana
19.09.18
1. runda
vs. Gergana Topalova6-4, 5-7, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Bulgaria Varna - ceglana
14.09.18
Półfinał
vs. Ulrikke Eikeri2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
13.09.18
Ćwierćfinał
vs. Ipek Oz6-3, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
12.09.18
2. runda
vs. Marina Benito6-1, 7-63 zwycięstwoszczegóły meczu
11.09.18
1. runda
vs. Mihaela Djakovic2-6, 6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Bulgaria Sofia - ceglana
03.09.18
1. runda klasyf.
vs. Martina Caregaro4-6, 6-4, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Germany Essen - ceglana
12.06.18
1. runda
vs. Basak Eraydin5-7, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Czech Republic Stare Splavy - ceglana
05.06.18
1. runda
vs. Monika Kilnarova2-6, 6-2, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Italy Grado - ceglana
29.05.18
1. runda
vs. Alice Matteucci0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Russia Khimki - halowa
01.05.18
1. runda
vs. Olga Doroshina1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
China Zhengzhou - twarda
15.04.18
Klasyf.
vs. Mai Minokoshi4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
14.04.18
1. runda klasyf.
vs. Yuxuan Zhang7-66, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey Istanbul - twarda
10.04.18
1. runda
vs. Olga Doroshina7-64, 4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Spain Valencia - ceglana
23.11.17
2. runda
vs. Giulia Gatto-Monticone3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
21.11.17
1. runda
vs. Paula Arias Manjon6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Thailand Hua Hin - twarda
05.11.17
Klasyf.
vs. Fanny Stollar2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
04.11.17
1. runda klasyf.
vs. Kwan Yau Ng6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey Istanbul - halowa
26.10.17
Ćwierćfinał
vs. Vitalia Diatchenko4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
25.10.17
2. runda
vs. Pemra Ozgen6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
23.10.17
1. runda
vs. Akgul Amanmuradova6-1, 3-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia Moscow - halowa
16.10.17
Klasyf.
vs. Polina Monova4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
15.10.17
2. runda klasyf.
vs. Anna Blinkova6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
14.10.17
1. runda klasyf.
vs. Anna Morgina6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia Saint Petersburg - halowa
20.09.17
2. runda
vs. Aryna Sabalenka2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
19.09.17
1. runda
vs. Stefanie Voegele6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
France Biarritz - ceglana
15.09.17
Ćwierćfinał
vs. Patty Schnyder4-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
14.09.17
2. runda
vs. Ganna Poznikhirenko6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
13.09.17
1. runda
vs. Alexandra Cadantu6-0, 4-0, Alexandra Cadantu - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
Bulgaria Sofia - ceglana
08.09.17
Ćwierćfinał
vs. Jessica Pieri4-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
07.09.17
2. runda
vs. Gabriela Duca6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu

Ipek Oz - ostatnie mecze

Turkey Antalya - twarda
09.11.18
Ćwierćfinał
vs. Ilay Yoruk1-6, 0-3, - Ipek Oz - kreczporażkaszczegóły meczu
08.11.18
2. runda
vs. Barbora Miklova6-4, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
07.11.18
1. runda
vs. Ioana Gaspar4-6, 6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey Antalya - twarda
02.11.18
Ćwierćfinał
vs. Polina Golubovskaya4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
01.11.18
2. runda
vs. Alana Tuayeva6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
31.10.18
1. runda
vs. Sara Gvozdenovic6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey Istanbul - halowa
24.10.18
2. runda
vs. Nina Stojanovic2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
23.10.18
1. runda
vs. Olga Ianchuk5-7, 6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey Antalya - twarda
12.10.18
Ćwierćfinał
vs. Eliessa Vanlangendonck2-6, 7-5, 4-6 porażkaszczegóły meczu
11.10.18
2. runda
vs. Sarah Lee6-1, 3-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
10.10.18
1. runda
vs. Vlada Zvereva7-5, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey Antalya - twarda
03.10.18
1. runda
vs. Ena Kajevic1-4, - Ipek Oz - kreczporażkaszczegóły meczu
Bulgaria Dobrich - ceglana
17.09.18
Klasyf.
vs. Petia Arshinkova4-6, 6-4, 1-6 porażkaszczegóły meczu
16.09.18
1. runda klasyf.
vs. Aymet Uzcategui6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Bulgaria Varna - ceglana
13.09.18
Ćwierćfinał
vs. Viktoria Kamenskaya3-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
12.09.18
2. runda
vs. Simona Georgieva6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
11.09.18
1. runda
vs. Daniella Dimitrova6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Bulgaria Sofia - ceglana
03.09.18
1. runda klasyf.
vs. Maria Herazo Gonzalez3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Kazakhstan Almaty - ceglana
28.08.18
1. runda
vs. Ksenia Palkina6-2, 4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
26.08.18
Klasyf.
vs. Viktoriia Kalinina6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Georgia Telavi - ceglana
26.07.18
2. runda
vs. Tea Faber3-6, 0-1, - Ipek Oz - kreczporażkaszczegóły meczu
26.07.18
1. runda
vs. Anna Markvartova6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Kazakhstan Astana - twarda
15.07.18
2. runda klasyf.
vs. Anna Iakovleva6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
15.07.18
Klasyf.
vs. Darya Astakhova5-7, 0-6 porażkaszczegóły meczu
14.07.18
1. runda klasyf.
vs. Polina Nazarchuk6-4, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Belarus Minsk - ceglana
15.06.18
Półfinał
vs. Katyarina Paulenka4-6, 6-4, 0-6 porażkaszczegóły meczu
14.06.18
Ćwierćfinał
vs. Anna Kubareva1-6, 6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
13.06.18
2. runda
vs. Arina Gabriela Vasilescu2-6, 6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
12.06.18
1. runda
vs. Mariia Tkacheva6-4, 1-6, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Belarus Minsk - ceglana
05.06.18
1. runda
vs. Margarita Skryabina3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
<