MECZ
08.12.14 | Półfinał | Victoria Rodriguez | Natalia Vikhlyantseva | 6-72, 6-2, 6-1 | Merida | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Victoria Rodriguez vs. Natalia Vikhlyantseva - Wzajemne mecze
08.12.14 | Półfinał | Victoria Rodriguez | Natalia Vikhlyantseva | 6-72, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Merida | twarda |
Victoria Rodriguez form & Natalia Vikhlyantseva form
Victoria Rodriguez - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Xiaodi You | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
10.03.24 Finał | vs. Xinyu Gao | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lea Ma | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.24 3. runda | vs. Hina Inoue | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Carol Zhao | 6-3, 3-1, Carol Zhao - krecz | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda | vs. Miranda Bosch | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Spring - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Ashley Lahey | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
23.02.24 Półfinał | vs. Jamie Loeb | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Stacey Fung | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Daria Lodikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Alana Smith | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ximena Senties | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Maria Navarro Oliva | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Susana L. Alcaraz | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
02.12.23 Finał | vs. Hanna Chang | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Półfinał | vs. Francisca Jorge | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Raveena Kingsley | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Jessica Failla | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
20.11.23 Półfinał | vs. Maria Mateas | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carolyn Ansari | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.23 3. runda | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Solymar Colling | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
11.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Natalia Vikhlyantseva - ostatnie mecze
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.22 1. runda | vs. Dominika Salkova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
26.07.22 1. runda | vs. Linda Noskova | 2-6, 1-3, - Natalia Vikhlyantseva - krecz | szczegóły meczu | |
24.07.22 Klasyf. | vs. Dominika Salkova | 7-63, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.22 1. runda klasyf. | vs. Mariam Bolkvadze | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
16.07.22 1. runda klasyf. | vs. Jaimee Fourlis | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ipek Oz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
03.07.22 Klasyf. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 0-4, - Natalia Vikhlyantseva - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
02.06.22 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.05.22 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 7-5, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
18.05.22 2. runda klasyf. | vs. Lin Zhu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Grado - ceglana | ||||
26.05.22 2. runda | vs. Simona Waltert | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.05.22 1. runda | vs. Timea Babos | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Jaimee Fourlis | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Koper - ceglana | ||||
05.05.22 2. runda | vs. Sada Nahimana | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.05.22 1. runda | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
26.04.22 1. runda | vs. Eva Lys | 4-6, 1-4, - Natalia Vikhlyantseva - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
23.04.22 Półfinał | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.04.22 Ćwierćfinał | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.04.22 2. runda | vs. Miriam Kolodziejova | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.04.22 Klasyf. | vs. Stefania Rubini | 3-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Samira De Stefano | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Oeiras - ceglana | ||||
07.04.22 2. runda | vs. Fiona Ferro | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.04.22 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.04.22 Klasyf. | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
29.03.22 1. runda | vs. Ysaline Bonaventure | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |