MECZ
13.06.19 | 2. runda | Victoria Muntean | Shavit Kimchi | 6-2, 6-2 | W25 Akko | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Victoria Muntean | Shavit Kimchi | |
1. podanie % | 38/49 (78%) | 20/49 (41%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/38 (76%) | 14/20 (70%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/11 (55%) | 13/29 (45%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/49 (45%) | 14/49 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/98 (58%) | 41/98 (42%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Shavit Kimchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Victoria Muntean | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Shavit Kimchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Victoria Muntean | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Shavit Kimchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Victoria Muntean | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Shavit Kimchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Victoria Muntean | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Shavit Kimchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Victoria Muntean | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Shavit Kimchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Victoria Muntean | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Shavit Kimchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Victoria Muntean | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Shavit Kimchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Victoria Muntean | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Victoria Muntean vs. Shavit Kimchi - Wzajemne mecze
13.06.19 | 2. runda | Victoria Muntean | Shavit Kimchi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Akko | twarda |
Victoria Muntean form & Shavit Kimchi form
Victoria Muntean - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Marie Weckerle | 0-6, 0-3, - Victoria Muntean - krecz | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Kate Mansfield | 7-63, 6-72, Kate Mansfield - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Fiona Ganz | 2-6, 7-65, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Lorena Solar Donoso | 4-6, 6-1, 6-77 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Sofia Carpi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Victoria Gomez | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Scarlett Nicholson | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Louise Kwong | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Carson Branstine | 6-74, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Aryana Bartlett | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 2-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lisa Zaar | 6-2, 4-6, 14-12 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Arina Arifullina | 6-2, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Chloe Noel | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jade Psonka | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
19.08.23 Półfinał | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Strakhova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Ellie Douglas | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Lucia Gonzales | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Junin - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Solana Sierra | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Candela Vazquez | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Bragado - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Marie Weckerle | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Alina Granwehr | 6-3, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu |
Shavit Kimchi - ostatnie mecze
W15 Hilton - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Mercedes Aristegui | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.03.23 Ćwierćfinał | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.03.23 2. runda | vs. Simona Ogescu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.23 1. runda | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.03.23 Półfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.03.23 Ćwierćfinał | vs. Irene Lavino | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.03.23 2. runda | vs. Anna Ureke | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
25.02.23 Półfinał | vs. Ines Murta | 6-0, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Denisa Hindova | 7-62, 6-77, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.23 1. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
16.02.23 2. runda | vs. Qavia Lopez | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.02.23 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 7-61, 7-63 | szczegóły meczu | |
W60 Meitar - twarda | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Lina Glushko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Lia Karatancheva | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Anastasia Kovaleva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
28.09.22 1. runda | vs. Alexandra Eala | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.09.22 Klasyf. | vs. Storm Hunter | 6-1, Storm Hunter - krecz | szczegóły meczu | |
26.09.22 1. runda klasyf. | vs. Monika Stanikova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Jada Hart | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
23.08.22 1. runda | vs. Eliz Maloney | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
16.08.22 1. runda | vs. Taylor Ng | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Grodzisk - twarda | ||||
01.08.22 1. runda | vs. Anna Kubareva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
27.07.22 2. runda | vs. Maia Lumsden | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.07.22 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Nur - twarda | ||||
20.07.22 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - twarda | ||||
14.07.22 2. runda | vs. Moyuka Uchijima | 7-62, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.07.22 1. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |