INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ola Abou Zekry vs. Victoria Muntean - Wzajemne mecze
25.10.17 | 1. runda | Victoria Muntean | Ola Abou Zekry | 7-61, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Ola Abou Zekry form & Victoria Muntean form
Ola Abou Zekry - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Merna Refaat | 4-6, - Ola Abou Zekry - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 6-2, 4-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.19 1. runda | vs. Eva Vedder | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.02.19 Klasyf. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Nika Shytkouskaya | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
12.12.18 1. runda | vs. Merna Refaat | 3-6, 0-1, - Ola Abou Zekry - krecz | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
19.11.18 Klasyf. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
16.11.18 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.18 2. runda | vs. Fiona Ganz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.18 1. runda | vs. Anna Pribylova | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
07.11.18 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Agustina Chlpac | 5-7, 6-2, 6-75 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.10.18 2. runda | vs. Karolina Berankova | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.18 1. runda | vs. Francesca Rumi | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Karolina Berankova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Snehal Mane | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Nermeen Shawky | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
12.09.18 1. runda | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
12.08.18 Klasyf. | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 7-61, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Hua-Chen Lee | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Marlies Szupper | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Basak Akbas | 2-6, 7-5, 6-72 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
04.07.18 1. runda | vs. Andjela Skrobonja | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Yulia Kulikova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Victoria Muntean - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Marie Weckerle | 0-6, 0-3, - Victoria Muntean - krecz | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Kate Mansfield | 7-63, 6-72, Kate Mansfield - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Fiona Ganz | 2-6, 7-65, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Lorena Solar Donoso | 4-6, 6-1, 6-77 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Sofia Carpi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Victoria Gomez | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Scarlett Nicholson | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Louise Kwong | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Carson Branstine | 6-74, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Aryana Bartlett | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 2-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lisa Zaar | 6-2, 4-6, 14-12 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Arina Arifullina | 6-2, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Chloe Noel | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jade Psonka | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
19.08.23 Półfinał | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Strakhova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Ellie Douglas | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Lucia Gonzales | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Junin - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Solana Sierra | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Candela Vazquez | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Bragado - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Marie Weckerle | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Alina Granwehr | 6-3, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu |