MECZ
06.02.20 | 2. runda | Victoria Kan | Miriam Kolodziejova | 6-3, 6-1 | W25 Trnava | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Victoria Kan | Miriam Kolodziejova | |
1. podanie % | 22/47 (47%) | 32/55 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/22 (73%) | 14/32 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/25 (48%) | 9/23 (39%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/55 (58%) | 19/47 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/102 (59%) | 42/102 (41%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
1-1 | Miriam Kolodziejova | |
0-0 | ||
Victoria Kan | 2-1 | |
2-2 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Victoria Kan | 3-2 | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
4-2 | Miriam Kolodziejova | |
0-0 | ||
Victoria Kan | 5-2 | |
0-0, 0-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Miriam Kolodziejova | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Victoria Kan | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
1-0 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0 | ||
Victoria Kan | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 30-0 | ||
Victoria Kan | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
Victoria Kan | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Victoria Kan vs. Miriam Kolodziejova - Wzajemne mecze
06.02.20 | 2. runda | Victoria Kan | Miriam Kolodziejova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Trnava | halowa |
25.03.16 | Ćwierćfinał | Victoria Kan | Miriam Kolodziejova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Heraklion | twarda |
Victoria Kan form & Miriam Kolodziejova form
Victoria Kan - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Nina Vargova | 6-73, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Maria Eleni Poulka | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-1, 6-710 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Merna Refaat | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ellie Blackford | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 6-72, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 6-0, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-5, Ilinca Dalina Amariei - krecz | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Denise Valente | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 7-64, 7-63 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aurora Corvi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Andrea Obradovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Eszter Meri | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Fangran Tian | 3-6, 6-1, 14-12 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Astana - halowa | ||||
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-4, - Victoria Kan - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Astana - halowa | ||||
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
01.02.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.23 Klasyf. | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Lana Petkovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Miriam Kolodziejova - ostatnie mecze
Linz - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | - Miriam Kolodziejova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
09.09.22 Ćwierćfinał | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
08.09.22 2. runda | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
31.08.22 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.22 1. runda | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
30.06.22 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.22 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
07.05.22 Półfinał | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.05.22 Ćwierćfinał | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.05.22 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.05.22 1. runda | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
21.04.22 2. runda | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
19.04.22 Klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.04.22 Klasyf. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.04.22 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
15.03.22 1. runda | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
09.03.22 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.22 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - krecz | szczegóły meczu | |
03.03.22 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
26.02.22 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu |