MECZ
20.02.20 | 2. runda | Victoria Kan | Aleksandra Krunic | 6-3, 6-1 | W60 Cairo | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Victoria Kan | Aleksandra Krunic | |
1. podanie % | 30/57 (53%) | 42/59 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/30 (70%) | 20/42 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/27 (59%) | 7/17 (41%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/59 (54%) | 20/57 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 69/116 (59%) | 47/116 (41%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 5 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Victoria Kan | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, A-40 | ||
1-0 | Aleksandra Krunic | |
0-0 | ||
Victoria Kan | 1-1 | |
2-1 | Aleksandra Krunic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, A-40[BP] | ||
Victoria Kan | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Aleksandra Krunic | |
0-0 | ||
Victoria Kan | 5-1 | |
5-2 | Aleksandra Krunic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Victoria Kan | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Aleksandra Krunic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Victoria Kan | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Aleksandra Krunic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Victoria Kan | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Aleksandra Krunic | |
Victoria Kan | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Aleksandra Krunic | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Victoria Kan vs. Aleksandra Krunic - Wzajemne mecze
20.02.20 | 2. runda | Victoria Kan | Aleksandra Krunic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W60 Cairo | twarda |
Victoria Kan form & Aleksandra Krunic form
Victoria Kan - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Nina Vargova | 6-73, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Maria Eleni Poulka | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-1, 6-710 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Merna Refaat | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ellie Blackford | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 6-72, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 6-0, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-5, Ilinca Dalina Amariei - krecz | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Denise Valente | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 7-64, 7-63 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aurora Corvi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Andrea Obradovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Eszter Meri | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Fangran Tian | 3-6, 6-1, 14-12 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Astana - halowa | ||||
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-4, - Victoria Kan - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Astana - halowa | ||||
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
01.02.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.23 Klasyf. | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Lana Petkovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Aleksandra Krunic - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Laura Siegemund | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gadecki | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
10.11.23 | vs. Jaqueline Cristian | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Ella Seidel | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Victoria Bervid | 6-71, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Phillippa Preugschat | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Dominika Salkova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 3. runda | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Astra Sharma | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Rositsa Dencheva | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Iva Primorac | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Lia Karatancheva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
12.07.23 2. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ann Li | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tallinn - halowa | ||||
24.09.22 1. runda klasyf. | vs. Eva Lys | 6-4, 5-4, - Aleksandra Krunic - krecz | szczegóły meczu | |
Portoroz - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
02.09.22 3. runda | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.22 2. runda | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.08.22 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
21.08.22 1. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
13.08.22 1. runda klasyf. | vs. Marie Bouzkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |