Victoria Kalaitzis vs. Margarita Ignatjeva 27.07.2019

Victoria Kalaitzis vs. Margarita Ignatjeva 27.07.2019 - W15 Tampere - porównanie

MECZ

27.07.19PółfinałVictoria Kalaitzis Margarita Ignatjeva 6-1, 6-0 Finland W15 Tampere halowa

STATYSTYKA MECZU

Victoria KalaitzisMargarita Ignatjeva
1. podanie %23/35 (66%)25/39 (64%)
Punkty zdobyte z 1. podania19/23 (83%)9/25 (36%)
Punkty zdobyte z 2. podania6/12 (50%)3/14 (21%)
Zdobyte break-ball6/8 (75%)1/1 (100%)
Punkty zdobyte przez return27/39 (69%)10/35 (29%)
Zdobyte punkty – razem52/74 (70%)22/74 (30%)
Double foul21
Asy11

STATYSTYKA MECZU

1
Victoria Kalaitzis Victoria Kalaitzis serve2-0
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP]
2-1Margarita Ignatjeva Margarita Ignatjeva serve
0-0
Victoria Kalaitzis Victoria Kalaitzis serve3-1
4-1Margarita Ignatjeva Margarita Ignatjeva serve
Victoria Kalaitzis Victoria Kalaitzis serve5-1
6-1
2
0-0Margarita Ignatjeva Margarita Ignatjeva serve
Victoria Kalaitzis Victoria Kalaitzis serve1-0
2-0Margarita Ignatjeva Margarita Ignatjeva serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Victoria Kalaitzis Victoria Kalaitzis serve3-0
0-0
4-0Margarita Ignatjeva Margarita Ignatjeva serve
0-0, 15-0, 30-0
Victoria Kalaitzis Victoria Kalaitzis serve5-0
0-0, 15-0
6-0

Victoria Kalaitzis
Belgia
14.05.00, 19 lat




834
21

Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Lotwa
25.06.01, 18 lat







Margarita Ignatjeva
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Victoria Kalaitzis vs. Margarita Ignatjeva - Wzajemne mecze

27.07.19PółfinałVictoria KalaitzisMargarita Ignatjeva6-1, 6-0 szczegóły meczuFinland W15 Tampere halowa

Victoria Kalaitzis - ostatnie mecze

Tunisia W15 Monastir - twarda
11.11.19
Klasyf.
vs. Marie Villet6-4, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
10.11.19
1. runda klasyf.
vs. Veronika Bokor6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Italy W15 Ortisei - halowa
28.10.19
1. runda
vs. Verena Hofer6-3, 1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt W15 Sharm - twarda
11.10.19
Ćwierćfinał
vs. Justina Mikulskyte1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
10.10.19
2. runda
vs. Taylor Cataldi6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
09.10.19
1. runda
vs. Angelika Shapovalova6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt W15 Sharm - twarda
04.10.19
Ćwierćfinał
vs. Dasha Ivanova4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
03.10.19
2. runda
vs. Aaliya Ebrahim6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
01.10.19
1. runda
vs. Katarzyna Pitak6-0, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Spain W15 Ceuta - twarda
13.09.19
Ćwierćfinał
vs. Arlinda Rushiti5-7, 5-7 porażkaszczegóły meczu
12.09.19
2. runda
vs. Blanca Cortijo Parreno6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
11.09.19
1. runda
vs. Noelia Bouzo Zanotti6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Belgium W25 Koksijde - ceglana
07.08.19
1. runda
vs. Stephanie Judith Visscher4-6, 7-62, 2-6 porażkaszczegóły meczu
North Ireland W15 Dublin - dywanowa
31.07.19
1. runda
vs. Ida Jarlskog6-4, 4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
31.07.19
1. runda
vs. Ida Jarlskog6-4, 4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Finland W15 Tampere - halowa
28.07.19
Finał
vs. Anastasia Kulikova4-6, 7-62, 3-6 porażkaszczegóły meczu
27.07.19
Półfinał
vs. Margarita Ignatjeva6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
26.07.19
Ćwierćfinał
vs. Iveta Dapkute6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
25.07.19
2. runda
vs. Himari Sato7-61, 5-7, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
24.07.19
1. runda
vs. Elena Jamshidi6-0, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
France W15 Dijon - twarda
19.07.19
Ćwierćfinał
vs. Alice Robbe3-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
18.07.19
2. runda
vs. Amandine Cazeaux6-1, 1-6, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
16.07.19
1. runda
vs. Salma Djoubri6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia W15 Tabarka - ceglana
03.07.19
1. runda
vs. Yuliana Lizarazo3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
01.07.19
Klasyf.
vs. Diana Khodan6-1, 6-76, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt W15 Sharm - twarda
12.04.19
Ćwierćfinał
vs. Stefania Rogozinska Dzik5-7, 2-6 porażkaszczegóły meczu
11.04.19
2. runda
vs. Louise Kwong6-3, 4-6, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
10.04.19
1. runda
vs. Sai Chamarthi6-3, 7-63 zwycięstwoszczegóły meczu
09.04.19
Klasyf.
vs. Mathilde Dury6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt W15 Sharm - twarda
03.04.19
1. runda
vs. Zhibek Kulambayeva1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu

Margarita Ignatjeva - ostatnie mecze

Estonia W15 Parnu - halowa
07.11.19
2. runda
vs. Katriin Saar4-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
06.11.19
1. runda
vs. Aneta Laboutkova6-4, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Sweden W15 Stockholm - halowa
30.10.19
1. runda
vs. Kathleen Kanev1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
29.10.19
Klasyf.
vs. Liisa Vehvilainen6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
28.10.19
1. runda klasyf.
vs. Wilma Bergqvist6-0, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Georgia W15 Telavi - ceglana
16.10.19
2. runda
vs. Marianna Zakarlyuk1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
14.10.19
1. runda
vs. Maileen Nuudi6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Georgia W15 Telavi - ceglana
08.10.19
1. runda
vs. Anna Ureke4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Kazakhstan W15 Shymkent - ceglana
18.09.19
1. runda
vs. Gozal Ainitdinova6-2, 5-7, 6-71 porażkaszczegóły meczu
Kazakhstan W15 Shymkent - ceglana
13.09.19
Ćwierćfinał
vs. Viktoriya Kanapatskaya1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
12.09.19
2. runda
vs. Anastasia Sukhotina6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
11.09.19
1. runda
vs. Kseniya Yersh4-6, 6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Ukraine W15 Bucha - ceglana
06.09.19
Ćwierćfinał
vs. Anna Parkhomenko3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
05.09.19
2. runda
vs. Margarita Lazareva7-64, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
03.09.19
1. runda
vs. Anastasiya Komar6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic W25 Prague - ceglana
26.08.19
1. runda klasyf.
vs. Veronika Erjavec1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Finland W15 Tampere - halowa
27.07.19
Półfinał
vs. Victoria Kalaitzis1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
26.07.19
Ćwierćfinał
vs. Sofia Nami Samavati6-4, 5-7, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
25.07.19
2. runda
vs. Sofiia Likhacheva3-6, 7-5, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
23.07.19
1. runda
vs. Maileen Nuudi6-2, 4-1, Maileen Nuudi - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
Estonia W15 Parnu - ceglana
18.07.19
1. runda
vs. Maria Tanasescu1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
16.07.19
Klasyf.
vs. Vicky Van De Peer7-65, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
15.07.19
1. runda klasyf.
vs. Anet Angelika Koskel4-6, 6-2, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
Bosnia and Herzeg. W15 Banja - ceglana
05.06.19
1. runda
vs. Satsuki Takamura6-77, 6-2, 4-6 porażkaszczegóły meczu
04.06.19
Klasyf.
vs. Izabela Gabriela Novac2-6, 6-3, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
03.06.19
1. runda klasyf.
vs. Marina Pavkovic6-3, 4-6, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic Frydek Mistek - ceglana
10.09.18
2. runda klasyf.
vs. Carole Monnet6-4, 6-73, 4-6 porażkaszczegóły meczu
09.09.18
1. runda klasyf.
vs. Keira Blackbeard6-4, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Estonia Parnu - ceglana
19.07.18
Ćwierćfinał
vs. Ksenia Tarasova6-75, 0-6 porażkaszczegóły meczu
18.07.18
2. runda
vs. Saara Orav6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
<