MECZ
08.10.19 | Klasyf. | Victoria Hu | Rasheeda Mcadoo | 6-3, 6-3 | W25 Hilton | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Victoria Hu | Rasheeda Mcadoo | |
1. podanie % | 45/60 (75%) | 33/56 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/45 (73%) | 19/33 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/15 (33%) | 9/23 (39%) |
Zdobyte break-ball | 4/5 (80%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/56 (50%) | 22/60 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/116 (57%) | 50/116 (43%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Victoria Hu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Victoria Hu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-1 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0 | ||
Victoria Hu | 3-1 | |
0-0, 15-0 | ||
4-1 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Victoria Hu | 5-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Victoria Hu | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 15-15 | ||
Victoria Hu | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Victoria Hu | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Victoria Hu | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
5-3 | Rasheeda Mcadoo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Victoria Hu vs. Rasheeda Mcadoo - Wzajemne mecze
13.03.24 | 2. runda | Rasheeda Mcadoo | Victoria Hu | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W35 Santo | twarda |
10.01.23 | Klasyf. | Victoria Hu | Rasheeda Mcadoo | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Naples | ceglana |
08.10.19 | Klasyf. | Victoria Hu | Rasheeda Mcadoo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Hilton | ceglana |
Victoria Hu form & Rasheeda Mcadoo form
Victoria Hu - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
07.03.24 3. runda | vs. Xinyu Gao | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Spring - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Maria Kononova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Maria Kozyreva | 7-61, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
23.02.24 Półfinał | vs. Dalayna Hewitt | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Whitney Osuigwe | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Marina Melnikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Despina Papamichail | 6-1, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Jose Gil Castillo | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Iryna Shymanovich | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Victoria Osuigwe | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Irina Ramialison | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Layne Sleeth | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Arcadia - twarda | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Olivia Lincer | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Charlotte Chavatipon | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Anne Christine Lutkemeyer Obregon | 6-1, 6-75, 7-5 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Despina Papamichail | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Francisca Jorge | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Haley Giavara | 4-6, 6-2, 7-60 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Anna Zyryanova | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ayana Akli | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Hailey Baptiste | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu |
Rasheeda Mcadoo - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Maria Sara Popa | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 3. runda | vs. Sara Daavettila | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Hina Inoue | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Varvara Lepchenko | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Ava Markham | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Stacey Fung | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Paulina Montiel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lea Ma | 6-75, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Victoria Osuigwe | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mia Popovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 Klasyf. | vs. Allura Zamarripa | 4-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Malkia Ngounoue | 3-6, 7-64, 10-5 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Alexis Blokhina | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Katherine Hui | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Salma Ewing | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Panna Udvardy | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Yamakita | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Layne Sleeth | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Rhea Verma | 2-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Vecic | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jessica Alsola | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu |