MECZ
06.05.19 | 1. runda klasyf. | Victoria Carlsten | Jacquline Nylander Altelius | 1-6, 7-5, 10-5 | W15 Gothenburg | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Szwecja
15.08.01, 22 lat
15.08.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwecja
11.12.00, 23 lat
11.12.00, 23 lat
Victoria Carlsten vs. Jacquline Nylander Altelius - Wzajemne mecze
06.05.19 | 1. runda klasyf. | Victoria Carlsten | Jacquline Nylander Altelius | 1-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | W15 Gothenburg | ceglana |
Victoria Carlsten form & Jacquline Nylander Altelius form
Victoria Carlsten - ostatnie mecze
W15 Stockholm - halowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Sara Dahlstrom | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Maria Lota Kaul | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Salemyr | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sandelfjord - ceglana | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Hannah Viller Moller | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Smilla Kjaergaard | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Gothenburg - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Matilda Lenngren | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 1-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu |
Jacquline Nylander Altelius - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Nina Vargova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Shira Chiche | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Margherita Marcon | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Dimitra Georgakopoulou | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 4-6, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.23 2. runda klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Prisha Vyas | 6-1, Prisha Vyas - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Golas | 6-2, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 5-7, 2-10 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Fredrika Runstrom | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Olivia Bergler | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Kamila Kashaeva | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emilija Tverijonaite | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Middendorf | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Danderyd - ceglana | ||||
09.08.22 Klasyf. | vs. Madison Bourguignon | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Daniella Nylander | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
11.07.22 Klasyf. | vs. Emma Wilson | 1-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Kate Mansfield | 6-4, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
03.08.21 Klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Tereza Dejnozkova | 6-4, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu |