MECZ
27.06.18 | 1. runda | Victoria Bosio | Laura Svatikova | 6-1, 6-1 | Torun | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Victoria Bosio | Laura Svatikova | |
1. podanie % | 24/39 (62%) | 24/49 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/24 (71%) | 9/24 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/15 (60%) | 9/25 (36%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/49 (63%) | 13/39 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/88 (65%) | 31/88 (35%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Victoria Bosio | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Laura Svatikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Victoria Bosio | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Laura Svatikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Victoria Bosio | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Laura Svatikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Victoria Bosio | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Laura Svatikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
0-1 | Laura Svatikova | |
1-1 | Laura Svatikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
2-1 | Laura Svatikova | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-1 | Laura Svatikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Victoria Bosio | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Laura Svatikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Victoria Bosio vs. Laura Svatikova - Wzajemne mecze
27.06.18 | 1. runda | Victoria Bosio | Laura Svatikova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Torun | ceglana |
Victoria Bosio form & Laura Svatikova form
Victoria Bosio - ostatnie mecze
W15 Campinas - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Maria Eduarda Lages | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alice Ghiraldi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Carolina Meligeni Alves | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Oana Gavrila | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Wakana Sonobe | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Bruna Melato | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Luisina Giovannini | 6-0, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Katja Markus | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tucuman - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Fernanda Labrana | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Sofia Constanza Karlau | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
24.01.24 2. runda | vs. Alice Rame | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Noelia Zeballos | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Daniela Seguel | 6-3, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Melina Maria Maruca | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
27.04.23 3. runda | vs. Solana Sierra | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 2. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Mia Popovic | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Alejandra Alvarez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
19.04.23 2. runda | vs. Solana Sierra | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.04.23 Klasyf. | vs. Zoe Hitt | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 7-610, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Tucuman - ceglana | ||||
02.03.23 3. runda | vs. Julia Riera | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Laura Svatikova - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Liv Boulard | 6-0, 1-0, Liv Boulard - krecz | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Jenny Lim | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Julia Stamatova | 6-72, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Mila Masic | 6-0, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Elena Malygina | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
15.08.23 Klasyf. | vs. Elena Micic | 6-3, 6-75, 10-8 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
22.05.23 Klasyf. | vs. Anna Ureke | 6-77, 6-76 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Heather Watson | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 3-0, Valeriya Strakhova - krecz | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |